Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o trápne momenty, keď sa hanbili za správanie niekoho iného

Niektorí ľudia by mohli najprv premýšľať, až potom konať.

Poznáš takzvané trapasy „z druhej ruky“? Teda momenty, keď niekto urobí niečo tak absurdne trápne, že ešte aj ľudia naokolo majú chuť zakopať sa pod zem a ty spolu s nimi? Títo ľudia z Redditu áno a na sociálnej sieti sa nedávno o zopár takých podelili. Stalo sa ti už niečo podobné?

1. Spolužiačka počas promócie pri preberaní diplomu z plných pľúc zakričala: „Som kráľovná celého sveta!“ Nikto sa nesmial.

2. Kolega – celkom atraktívny chlapík – dal výpoveď. Keď sa o tom dopočula pani v strednom veku z personálneho oddelenia, prišla mu popriať všetko dobré a uprostred kancelárie preňho začala tancovať. Bez hudby. Malo to byť sexy rozlúčenie, no nikto okrem nej to tak nevnímal.

3. Môj bývalý spolubývajúci pri stole plnom svojich rodinných príslušníkov zahlásil: „AIDS a rakovina je vlastne to isté.“ Tesne po tom, čo rodičom odprisahal, že pravidelne chodí na kurzy, ktoré ho majú pripraviť na medicínu. Platili za ne, samozrejme, jeho rodičia. Vtedy im došlo, že na žiadne nechodí…

4. Išli sme s otcom na eskalátore v obchodnom dome, keď zhruba 90-ročného deduška pred nami zradili črevá. Boli sme asi desať metrov od záchodov. Mal na sebe krátke nohavice a bolo zjavné, čo sa stalo. S otcom nám ho bolo neuveriteľne ľúto, tak sme mu okamžite ponúkli mikinu, nech sa zakryje. Nechcel by som byť v jeho koži.

Ľudia sa podelili o trápne momenty, keď sa hanbili za správanie niekoho iného
Shutterstock

5. Na posedení pri večeri sa moja svokra opýtala jednej mojej kamarátky, kedy bude rodiť. Nebola tehotná. Mohla sa skrátka ospravedlniť, ale namiesto toho to zaklincovala slovami: „Hádam to nie je moja chyba, že máš také brucho.“ Pri stole ostalo hrobové ticho.

6. Dovolenkovali sme v all-inclusive rezorte na Jamajke a v jeden večer sa organizovalo karaoke. Na pódium vyšiel dobre vyzerajúci muž v strednom veku a začal celkom obstojne spievať. Vtom sa k nemu prikradla cudzia žena a snažila sa mu ukradnúť mikrofón.

Párkrát ju slušne odtlačil, tak nakoniec ostala stáť za ním a skuvíňala mu doň rovno cez plece. Napokon to vzdala a ostala tam len tak stáť, kývajúc sa zo strany na stranu. Keď muž dospieval, celé vystúpenie venoval svojej priateľke a pred všetkými ju požiadal o ruku. Až keď sa začali bozkávať, tá ženská sa ponížene konečne vrátila na svoje miesto.

Mohlo by ťa zaujímať:

Máš poslednú šancu. Vyhraj e-bike v hodnote 3 800 eur, s ktorým si užiješ každú jazdu

7. Predával som cez internet kettlebell a prišla si ho vyzdvihnúť jedna žena. Stáli sme pred mojím domom, ja som jej ho podal a ona bola očividne zaskočená tým, aký je ťažký. Ako sa to tak snažila vybalansovať, zrazu sa z nej vydral najhlučnejší prd, aký som kedy počul. Prisahám, že všetkým v rádiuse troch kilometrov opadali listy zo stromov, a ja som reálne zvažoval, že si dám prekontrolovať domové základy.

Zväčša nemám problém všetko obrátiť na srandu, ale tu som ostal bez slov. Chvíľu som uvažoval, že si prdnem tiež, nech jej to nie je blbé, ale takú šupu by som asi nedal. „Nuž… prajem vám pekný deň,“ povedala nakoniec, zobrala kettlebell a odišla preč. Často na ňu spomínam.

8. Spolužiačka počas promócie na pódiu opakovane padala. Reálne si asi štyrikrát po sebe takmer nabila hubu, akoby jej niekto pod nohami švihal neviditeľným lasom. Nikto z nás nechápal a ona vyzerala, že sa každú chvíľu rozplače.

Ľudia sa podelili o trápne momenty, keď sa hanbili za správanie niekoho iného
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.