Piatok 7.10.2022
sk
Eliška
, Elisa
cz
Justýna
, Justina, Justin
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o trpké momenty, keď zistili, že ich priatelia nie sú skutoční priatelia

"Zaľúbil sa do mojej snúbenice."

O kamarátskych rozchodoch sa veľa nerozpráva, pritom bolia rovnako, možno dokonca viac, ako tie partnerské. Títo ľudia presne vedia, o čom je reč. Na Reddite sa podelili o momenty, keď im došlo, že ich kamarátstva sú čisto jednostranné a najlepšie bude, keď sa s nimi nadobro rozlúčia. Poďme si prečítať ich príbehy.

1. Klasický scenár. Pozvala ma do reštaurácie, zabudla si peňaženku (ako vždy) a nechala ma zaplatiť (ako vždy). Objednala si kopec jedla a zjedla ledva polovicu. Pri odchode sa jej rozviazala šnúrka na topánke. Keď sa zohla, aby si ju zaviazala, z vrecka jej vykukla 100-eurová bankovka.

2. Povedala mi, že budeme mať s mužom odporné deti, lebo ryšavé deti sú „tie najväčšie ohavy na svete“. Okrem toho pravidelne nazývala môjho muža vrahom, ktorý sa živí zabíjaním ľudí. Je chemik a pracuje na vývoji chemoterapie.

3. Povedal som mu, že mi lekári našli nádor a asi sa z neho vykľuje rakovina. Keď som sa ho najbližšie snažil kontaktovať, zistil som, že si ma zablokoval.

4. Nikdy nemala veľa ženských kamarátok. Raz mi to už naozaj nedalo a opýtala som sa jej, prečo. „Žiadnu inú ženu okrem teba neznesiem,“ povedala. „Potrebujem totiž vedieť, že som vždy tá najkrajšia žena v miestnosti.“

5. Keď som sa rozišiel s frajerkou, chalan, ktorého som dovtedy považoval za svojho najlepšieho kamaráta, povedal: „Netráp sa tým. Aj tak so mnou pravidelne chrápala. Takých ľudí v živote nepotrebuješ.“ Mal pravdu. Odvtedy som sa s ním nevidel.

Ľudia sa podelili o trpké momenty, keď zistili, že ich priatelia nie sú skutoční priatelia
Shutterstock

6. V časoch pevnej linky som volala k nim domov a zdvihol to jej brat. Akurát som si ju išla vypýtať k telefónu, keď sa v pozadí ozvalo: „Ak je to zase *moje meno*, tak povedz, že tu nie som!“ Položila som. Nemôžem povedať, že ma to neranilo, ale aspoň som včas zistila, že celé naše kamarátstvo bola len strata času.

7. Zistila som, že pridáva moju tvorbu na online fórum, kde ľudia ohovárali škaredé umenie. V tom čase som si stále nahovárala, že sa to ešte dá zachrániť, no potom sa ku mne dostalo, že ma ohovára na každom kroku. To bol koniec.

Odporúčame prečítať:

20 zaujímavých záberov, ktoré zodpovedajú otázku: „Čo sa stane, keď…?“

8. Najlepší kamarát, s ktorým sme sa poznali viac ako sedem rokov, sa zaľúbil do mojej snúbenice. V sekunde som s ním prerušil kontakt a spálil všetky mosty, no bolo mi to prd platné. Frajerka si zbalila veci a odišla za ním. Nuž, asi sa našli.

9. Sedel som v aute s partiou svojich „kamarátov“, keď sa zrazu rozhodli, že chcú ísť do mesta. Nikto nemal peniaze, tak sa hromadne rozhodli, že zavolajú mne, lebo „hoci je so mnou nuda, vždy pozývam“. Vtedy som si nahlas odkašľal. Ani jednému z nich nedošlo, že s nimi už sedím v aute, a ani jeden nemal dostatok chochmesu, aby sa mi ospravedlnil.

10. Týždeň dozadu mi umrela mama a ja som sa naozaj potrebovala vyrozprávať. Ani ma nenechala dohovoriť a skonštatovala: „Ani mi nehovor, som na tom podobne.“ Zomrela jej mama? Nie. Otec? Nie. Ani iný rodinný príbuzný. Bola na tom „podobne“, lebo sa jej rodičia rozviedli a teraz môže otca vídať „len každý druhý týždeň“.

Ľudia sa podelili o trpké momenty, keď zistili, že ich priatelia nie sú skutoční priatelia
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť