Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 27.3.2023
sk
Alena
cz
Dita
, Ditta
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o vtipné spôsoby, akými dávajú polovičkám najavo chuť na milovanie

Žiadny dlhodobý vzťah sa nezaobíde bez zvláštnych "rituálov".

Krásne to časy, keď ste mali dvadsať, boli čerstvo zamilovaní a pri každej príležitosti voľného bytu sa párili ako zmyslov zbavení. Nemuseli ste nič plánovať ani sa o tom baviť… proste ste sa na seba pozreli a bum – v tej rane ste boli holí a spotení.

V manželstve to už takto jednoducho nefunguje. Po desiatich, dvadsiatich či ešte viacerých rokoch vzťahu si intímne radovánky vyžadujú určitú dávku komunikácie. Ako však dokazujú títo ľudia z Redditu, tá môže vyzerať všelijako. Poďme si spoločne prečítať, ako dávajú chuť na posteľné aktivity najavo svojim partnerom oni.

1. Existuje kniha s názvom Ako dať partnerovi najavo, že máš na TO chuť. Názov je cez celú prednú stranu, takže ak spíš na pravej strane postele, stačí ju chytiť do ruky a otvoriť. Pokiaľ tvoj muž nie je slepý, chytí sa. A môj muž teda, našťastie, slepý nie je.

2. Pošlem jej udalosť vytvorenú cez Outlook kalendár. Pokiaľ potvrdí účasť, ideme na vec.

3. Úprimne, keď máme obaja čas, väčšinou jeden z nás zahlási: „Čo keby sme sa na to vrhli, kým máme čas? Lebo potom už mať nebudeme.“ Nie je to veľmi vzrušujúce, ale manželstvo skrátka nie je vždy veľmi vzrušujúce.

4. Moja žena sa ma zvykne opýtať: „Nechceš sa vyzliecť? Je tu dosť teplo.“ Odpoveď je „chcem“. Vždy je odpoveď „chcem“.

partneri, intímne radovánky, milovanie, príhody, historky, zábava, vzťah, manželstvo
Shutterstock

5. Keď zhasne svetlo, že ide spať, zasvietim si naňho baterkou na mobile tak, že sa na stene zobrazí jeho tieň v gigantickej veľkosti. Niečo podobné ako to, čo robil Batman.

6. Jednoducho zapískam. Keď je za, príde do izby a spýta sa, či som pískal. Keď nie, tvári sa, že ma nepočula, a život ide ďalej.

typy ľudí na koncertoch, vtipné ilustrácie

Odporúčame prečítať:

Typy ľudí na koncertoch, ktorí fanúšikom hudby značne pijú krv

7. Musím uznať, že ženy to majú podstatne jednoduchšie ako muži. Proste za ním prídem hore bez. Prisahám, že keď nemám tričko, ten chlap by za mnou išiel až na koniec sveta. Testujem túto teóriu už tridsať rokov a zatiaľ nemám nič, čo by ju vyvracalo.

8. Keď sme spolu boli desať rokov, pýtal som sa jej, či si chce zahrať hru „nájdi klobásku“. Teraz sme spolu 48 rokov, takže sa jej len na rovinu opýtam. Je náročné byť spontánny, keď máte obaja po sedemdesiatke.

partneri, intímne radovánky, milovanie, príhody, historky, zábava, vzťah, manželstvo
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje