Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.12.2022
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o zvláštne aj rozkošné maniere svojich domácich miláčikov

Robí aj tvoj chlpáč niečo podobné?

Podobne ako ich majitelia, aj domáci miláčikovia majú svoje maniere, ktorými ich miestami doháňajú do šialenstva. O zopár takých sa nedávno podelili ľudia na Reddite. Poďme si teda prečítať, aké vtipné, rozkošné či jednoducho len zvláštne veci ich štvornohí chlpáči vystrájajú. Robí aj ten tvoj niečo podobné?

1. Musím jej vymieňať vodu každú hodinu. Miska môže byť úplne plná a ona tam bude stáť, zazerať striedavo na ňu a na mňa, až dokiaľ sa nepostavím, nevylejem ju a nenapustím jej novú. Až potom sa napije.

2. Keď potrebujem alobal, vždy ho trhám tak potichu, ako je len možné. Moja mačka zbožňuje loptičky z alobalu, takže hneď ako počuje známy šuchot, dobehne za mnou a zbožne na mňa pozerá. Napriek tomu, že má na zemi minimálne ďalších dvadsať, stále chce ďalšiu. Ak nechcem, aby ma alobalové loptičky vysťahovali z vlastného bytu, nemám na výber.

3. Musím spať s nohami roztiahnutými na dĺžku tela mojej mačky. Ak medzi nimi nemôže spať, postará sa o to, že celú noc nezažmúrim oka.

4. Môj pes so mnou každé ráno chodí vyberať schránku. Tak sa na to teší a spokojne si vedľa mňa poskakuje. Nevadí, aspoň mi nikdy neujde žiadna dôležitá pošta.

5. Už roky chodievam ráno behať a už roky pred každým behom rýchlo zhltnem banán. Odkedy mám psa, dám si len polovicu a druhú nechám jemu. Je to náš malý rituál.

Ľudia sa podelili o zvláštne aj rozkošné maniere svojich domácich miláčikov
Shutterstock

6. Môj pes zistil, že keď sa mi ráno usalaší na bruchu, začne mi tlačiť na mechúr a ja sa zobudím. Čím skôr sa zobudím, tým skôr mu dám raňajky. Každé ráno sa o piatej budím na to, že mi sedí na bruchu, a nie. To, že mu večer nechám plnú misku jedla, nepomáha.

7. Keď si naberám ľad, automaticky hádžem jednu kocku na zem. Môj pes zbožňuje ľad. Ako málo stačí tomu rozkošnému stvoreniu k radosti…

Slováci vykupujú lístky na Imagine Dragons. Najdrahšie stoja 400 eur, koncert bude na letisku

Odporúčame prečítať:

Slováci vykupujú lístky na Imagine Dragons. Najdrahšie stoja 400 eur, koncert bude na letisku

8. Môj pes ma vždy príde upokojiť. Keď počuje, že na niečo nadávam, pribehne, položí si na mňa hlavu a potom na mňa ustarane hľadí. Vďaka nemu som si uvedomil, ako môj hnev ovplyvňuje ľudí (a teda nielen ich) okolo mňa, a dávam si väčší pozor na to, aby som ho ovládal.

9. Keď ho začne napínať, uteká „von“… a potom mi ovracia komplet celé vchodové dvere.

10. Mám mačku, ktorá miluje aportovať. Donesie mi svoju malú plyšovú myšičku a pokiaľ jej ju nezačnem hádzať, sadne si mi na klávesnicu a odmieta sa hnúť. Samozrejme, celé to začalo v deň, keď som jej náhodne hodila myšičku, lebo už som nevedela, ako ju dostať z klávesnice.

Ľudia sa podelili o zvláštne aj rozkošné maniere svojich domácich miláčikov
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť