Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o zvláštne spôsoby, ktorými sa im podarilo niekoho zbaliť

Správny človek ťa zbalí aj na úplnú kravinu.

Sú ľudia, ktorí zbalia každého, na koho si len prstom ukážu, ale väčšina z nás by si radšej pichla špáradlom do boľavého zuba, ako oslovila niekoho, kto sa mu páči. Našťastie, aj takí majú šancu na lásku. Tieto príhody z Redditu sú totiž jasným dôkazom, že ten správny človek sa nechá zbaliť aj na totálnu kravinu.

Na sociálnej sieti sa rozprúdila debata o najbizarnejších spôsoboch, akými sa ľuďom podarilo uloviť si polovičku, a my sme tie najvtipnejšie z nich zozbierali v tomto článku. Tak sa teda na ne poďme pozrieť.

1. Všade so sebou pre istotu nosím vreckový nožík. Bolo to naše prvé rande, ja som mala neskutočne úzke nohavice bez vreciek a jediné miesto, kam som si ho mohla skryť, bolo dozadu za opasok. Zavadzal mi tam, tak som sa neustále ošívala, až sa ma chalanisko zo srandy spýtal: „Počuj, to si škriabeš prdel, alebo tam máš nožík?“ Na to som sa usmiala a hodila ho na stôl. Prekvapivo, chodíme spolu už dva a pol roka.

2. Rozhodne som sa nesnažila flirtovať. Len som dopila pivo a odgrgla som si ako drevorubač. Chalana skoro vykotilo zo stoličky, a len čo sa spamätal, vypýtal si odo mňa telefónne číslo.

3. Bola to stávka. Prišla som k nemu v bare, chytila som ho za kravatu, pobozkala a odišla. Chudák chalan tam potom dve hodiny behal ako splašená srna a snažil sa ma znovu nájsť.

4. Ešte sme neboli oficiálne spolu. Odchádzala odo mňa po veľmi vydarenom rande a pri rozlúčke sa ma opýtala, kedy mám najbližšie čas. „Odteraz sa môj čas točí len okolo teba,“ povedal som a len čo mi to vypadlo z úst, chcel som sa pod zem prepadnúť. Začal som sa ospravedlňovať, ona sa smiala a ani neviem ako, nakoniec so mnou ostala až doteraz.

Shutterstock

5. „Wau, dobre si zmasakrovala tie kuracie krídelká.“ Mal to byť kompliment. Očividne som najviac s*xy s ústami celými od pikantnej omáčky.

6. Každú chvíľu som behala v podniku na záchod, lebo chalan, s ktorým som sa v tom čase motala, chcel odo mňa šteklivé fotky. Mne to nevadilo, poslala som. Jeden chalan z našej partie si to všimol, myslel si, že tam šnupem, a rozhodol sa ma konfrontovať. „Neberiem drogy, ty pako. Fotím sa holá v kabínke,“ hovorím mu. „Ukáž,“ hovorí on. Dnes je to môj manžel.

Odporúčame prečítať:

15 nezmyselných filmových klišé, ktoré divákom už lezú hore krkom

7. Pristavila som sa pri ňom na ulici a opýtala som sa: „Počuj, nepoznáme sa?“ On, že nie. „Ja viem, že nie,“ hovorím mu. „Len si mi prišiel zlatý a nevedela som, ako ťa osloviť.“ V tom momente som mala žalúdok hádam až v krku a dodnes nechápem, ako je možné, že to vyšlo. Chodili sme spolu niekoľko rokov.

8. Videli sme sa prvýkrát v živote a ja som zrazu mala strašnú chuť stiahnuť mu z nôh ponožky. Tak som to urobila. Tento rok v júli sa budeme brať.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.