Piatok 7.10.2022
sk
Eliška
, Elisa
cz
Justýna
, Justina, Justin

Ľudia sa pomstili šoférovi Mercedesu, ktorý pred obchodom parkoval ako idiot

Zaparkoval cez dve miesta a kruto sa mu to vypomstilo.


Veľa šoférov drahých áut si myslí, že im patrí svet alebo minimálne aspoň tá časť obhodená asfaltom určite. Kto má vodičák, tomu to netreba vysvetľovať. Nebolo to tak dávno, čo sa pred teba na obchvate pablb s bavorákom pichol bez smerovky v stokilometrovej rýchlosti a kým si sa v duchu trikrát prežehnal, bol preč. Nestihol si ho ani vytrúbiť.

No karma je zdarma, na každú sviňu sa niekde voda varí a tak, ako sa to nepochybne jedného dňa zráta aj fešákovi z obchvatu, sa to pekne zrátalo tomuto chlapíkovi pred supermarketom. Šoférovať ako vôl je jedna vec, ale parkovať ako vôl cez dve miesta na parkovisku, kde sa to autami len tak hemží a podchvíľou niekto musí čakať, až iný odíde domov… to už je naozaj na nervy.

Vytočení nakupujúci zariadili, že šofér Mercedesu tak ľahko nevyparkuje

Čo je veľa, to je moc, povedal si John, ktorý na TikToku vystupuje ako @johnnymarocco, keď uvidel, ako bravúrne neznámy vodič pred obchodom nechal svoje autíčko v hodnote priemernej ľudskej obličky. Rovno cez dve miesta. Rozhodol sa, že to tak nenechá a ako celá akcia „znepríjemnime idiotovi deň“ dopadla, zdokumentoval vo virálnom videu.

@johnnymarocco

this is what happens when your park like an ass #fyp #foryoupage #trending #comedy #massachusetts

♬ Oh No – Kreepa

„Takto dopadneš, keď zaparkuješ ako kretén,“ píše vo videu, ktoré doposiaľ nazbieralo viac ako 2,5 milióna zhliadnutí. Následne nám ukazuje auto značky Mercedes obkolesené nákupnými vozíkmi. John naozaj nečakal, že jeho iniciatíva spustí takú reťazovú reakciu. Zrazu každý nakupujúci, ktorý išiel okolo, pridal svoj vozík tiež. Niekto dokonca doniesol kriedy, vďaka čomu mohli nezodpovednému vodičovi písať „milé“ odkazy.

Samozrejme, ani ľudí v komentárovej sekcii celá vec nenechala chladnými. „Nabudúce pospájaj vozíky eskapáskami. To sa chalan rovno rozplače,“ vyjadril sa niekto. „Ako vieš, že šofér nebol hendikepovaný a nepotreboval miesto na vozík, no všetky miesta na to vyhradené boli už plné?“ spýtal sa zase ktosi ďalší. A čo ty? Myslíš, že bola jeho reakcia neprimeraná, alebo šofér skrátka dostal to, čo si zaslúžil?

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť