Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 4.12.2023
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára

Ľudia sa v davoch hnali za miliónom dolárov. Kazma peniaze vypustil z vrtuľníka, zapísal sa tým do histórie

Ide o najväčší "moneyrain", aký kto kedy spravil.


Kazmových milión dolárov mal spočiatku vyhrať niekto, kto navštívil jeho film, zaregistroval svoju kartu a následne skúsil šťastie v trezore. Šťastlivec sa však nenašiel a influencer sa rozhodol vysypať peniaze z vrtuľníka. Týmto sa zapíše do histórie, pretože ide o najväčší „moneyrain“, aký kedy kto na planéte spravil.

Kazma zároveň vyzval ľudí, ktorí peniaze získajú, aby ich použili na dobročinné účely. „Vytlačili sme milión QR kódov s rôznymi príbehmi. Každý kód je prednastavený na platbu 22 Kč, teda v hodnote jedného dolára. Týmito QR kódmi sme polepili milión jednodolárových bankoviek, takže každá nesie príbeh niekoho, kto to potrebuje,“ udáva Kazma.

Peniaze umiestnil do lodného kontajnera, v ktorom bolo kedysi ukryté jeho auto. „V jeden jediný deň a moment sa niekde nad Českou republikou vznesie nákladný vrtuľník, ktorý bude mať pod sebou kontajner. Ten má zospodu obrovské otváracie vráta a tie sa otvoria,“ dodal.

Deň D nadišiel a bol ním práve dnešok. Ráno prišiel registrovaným členom s kartičkou email s informáciami, kde sa tzv. „moneyrain“ uskutoční. Miesto a čas prišlo v šifrách, ktoré rozlúštia iba tí, ktorí hrali Kazmovu hru.

Email zároveň obsahoval ďalšie inštrukcie. Účastník musel spĺňať vek 18 rokov, Kazma zakázal účasť pod vplyvom alkoholu, násilné správanie či nosenia rôznych pomôcok umožňujúcich rýchlejšie získanie bankoviek.

Celej šou sa zúčastnil aj samotný Kazma, ktorý sa s účastníkmi rozprával. Účastník, ktorý meral najväčšiu vzdialenosť, bol z Banskej Bystrice.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.