Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš

Speváčka Lady Gaga je veľmi dobre známa aj ľuďom, ktorí až tak popkultúru nesledujú. Môžu za to aj jej výstredné kúsky, ktoré sa doslova vryli do pamäti ľudí. Nemožno zabudnúť napríklad na jej šaty, ktoré pozostávali z mäsa a iné extravagantné kúsky. Lady Gaga skrátka vie, ako zaujať a mnohokrát to spôsobuje práve svojím výrazným zjavom.

Niekto mal zrejme príliš voľného času, keď si všimol podobnosť speváčky s rôznymi telefónmi. Na Twitteri tak vzniklo vlákno, ktoré zdieľa fotografie Lady Gagy a telefónov, na ktoré sa údajne podobá. 

Podobnosť s telefónmi čisto náhodná

A možno to nie je náhoda. Lady Gaga je síce naozaj dobrá speváčka, no svojou výstrednosťou dokázala mnohých ľudí poriadne prekvapiť. Nik by sa preto nečudoval, ak by sa pri svojich outfitoch inšpirovala práve telefónmi. Twitter účet @BADIDEAA a človek, ktorý za ním stojí, má zrejme veľa voľného času, keďže si túto podobnosť speváčky s telefónmi všimol.

Treba však uznať, že niektoré tieto prirovnania k telefónom sú celkom trefné, iné by sme mohli pokojne vymeniť s akoukoľvek inou celebritou a stále by to sedelo. Vlákno sa však začalo vo veľmi krátkej dobe tešiť veľkej popularite. Zakrátko malo viac ako 300-tisíc lajkov a viac než 58-tisíc zdieľaní. Zdá sa, že obrázky mnohých ľudí pobavili.

 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť