Streda 26.1.2022
sk
Tamara
cz
Zora, Jitřenka

Život v Londýne je skvelý až do momentu, keď začne pršať. Tí, ktorí v tomto meste žijú od narodenia, či dlhé roky, vedia, že dáždnik treba nosiť so sebou ako peňaženku, mobil, či doklady. Svoje o tom vie aj kráľovná Alžbeta, ktorá tento doplnok posunula na celkom iný level a dala mu štýl.

Kráľovná bola odjakživa zdrojom módnej, ale najmä ľudskej inšpirácie, ktorá vzbudzovala rešpekt aj úctu. Mnohým ženám bola a stále aj je vzorom a veľkou inšpiráciou. Reprezentatívna osoba však musí aj vyzerať a to kráľovná Alžbeta zvládala celý život na jednotku. Na verejnosti sa vždy ukazovala dokonale upravená, a najmä zladená. A tak je tomu aj dnes, pretože keď sa táto 92-ročná dáma vyberie riešiť úradné povinnosti, vždy vyzerá okúzľujúco.

Niekto si však všimol, že farebné ladenie módnych doplnkov tiež nenecháva na náhodu. Okrem toho, že rada nosí farebné klobúky, ktoré jej pasujú ku kostýmu, vie zladiť ešte jednu vec. Dáždnik. Áno, toto otravné zariadenie, ktoré väčšinou nechám doma a práve vtedy vždy prší, nosí kráľovná Alžbeta s noblesou. Jej dáždnik je vždy zladený s farbou oblečenia, ktoré má na sebe. A tak je to už od roku 1993, kedy zostala verná klasickému dizajnu značky Fulton. 

Zdroj: boredpanda.com
Zdroj obrázkov a titulnej fotky: gettyimages.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť