Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia si zaspomínali na rande, z ktorých by najradšej zdúchli okienkom na záchode

"Jeho rodina vlastnila pohrebníctvo. Nemala som s tým žiaden problém, až kým..."

Nie každé rande sa podarí. Niekedy si skrátka nesadnete, nemáte si dokopy čo povedať, a tak sa po večeri alebo pár drinkoch rozhodnete ísť každý vlastnou cestou. Stáva sa, nie je to taká dráma… Rande, o ktoré sa však podelili títo ľudia na Twitteri, dramatické teda rozhodne boli, a to v tom najhoršom zmysle slova. Stalo sa ti niekedy niečo podobné?

1. Hneď v úvode som si všimla, že je veľmi tichý, a ja nemám rada, keď stojí reč, tak som rozprávala doslova o hocičom. Vždy, keď som mu položila otázku, sa len zasmial a uhol pohľadom. Cítila som sa ako totálny idiot. Po polhodine mi napísal správu, že je hluchý a nepočul nič z toho, čo som mu hovorila.

2. Solídnych dvadsať minút ma presviedčal, že ženy by mali mať nižšie platy ako muži, lebo si častejšie robia prestávky na záchod. Vraj sa jedného dňa reálne postavil pred ženské záchody a stopoval kolegyniam, koľko času strávili vo vnútri. Keď som sa uistila, že si zo mňa nerobí srandu, zdvihla som sa a odišla som preč.

3. Chalanisko na naše prvé rande dovliekol svoju trojročnú dcéru. Celý čas mi sedela na kolenách. Keď sme dojedli a ja som chcela ísť domov, snažil sa ma presvedčiť, aby sme skočili ešte k nemu na drink. Keď videl, že ma to absolútne neberie, vyslal za mnou malú. Tá sa predo mňa postavila ako kôpka nešťastia a skormúteným hláskom predniesla: „Prosím, poď s nami domov. Chýba nám maminka.“

4. Jeho rodina vlastnila pohrebníctvo. Nemala som s tým žiaden problém, až dokiaľ mi počas dezertu nezačal hovoriť, aký mejkap by mi aplikoval na tvár, keby som zomrela.

Shutterstock

5. Bol starší. Niežeby nebol pekný, o tom potom, ale pokojne by mi mohol byť otcom. Sedeli sme na jednej zo sedačiek na terase reštaurácie, popíjali pivo, keď zrazu navrhol, či by sme si neobjednali niečo tvrdšie. Videla som, že už teraz má dosť, ale napokon som pristúpila na dva shoty. Kopli sme to do seba, ja som išla na záchod… kým som sa vrátila, zaspal.

6. Vošla som do podniku. Chalan si ma premeral pohľadom od hlavy po päty, zaksichtil sa, akoby mu niekto nasr*l rovno pod nos, a povedal: „To som musel byť dobre ožratý, keď som ťa zavolal von.“

Odporúčame prečítať:

Kontroverzný influencer z Česka skončil na psychiatrii. Údajne vyhorel zo slávy a úspechu

7. Prvé rande. Bol to profesionálny jazdec na skejtborde, fajn chalan, pekný, kamarát mojich kamarátov a všetko išlo fajn. Potom ma pobozkal a fakt neviem prečo, niečo na štýle, ako ma bozkával, ma totálne vykoľajilo. Dala som mu falošné číslo a už sme sa nevideli. O niekoľko rokov neskôr sa ku mne dostalo, že zavraždil svoju priateľku.

8. Chalan mi povedal, že je na tom dosť biedne s peniazmi, tak som ako dobrá duša zacvakala jedlo aj pitie. Nevadí, hovorím si, veď ak z toho niečo bude, nabudúce zaplatí zase on. To bolo ale ešte predtým, ako sa ma po ceste domov opýtal, či by som mu nezaplatila za opravu jeho PS4-ky. „Alebo mi môžeš kúpiť novú. Je to na tebe.“

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.