Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 13.6.2024
sk
Anton
cz
Antonín
, Antonin
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia si zaspomínali na tragické prvé rande, počas ktorých museli zdúchnuť

Nie každé rande má šťastný koniec.

Je ti ľúto, že si kvôli momentálnej situácii za posledný rok nestretol nikoho nového? Nemusí. Aspoň si totiž nestretol týchto ľudí. Používatelia Redditu sa nedávno podelili o historky zo svojich tragických rande, a teda aj o momenty, keď im došlo, že je najvyšší čas zobrať nohy na plecia. Zažil si niekedy niečo podobné?

1. Akurát sme vyšli z baru a ona vyhlásila, že potrebuje ísť na záchod. Ani som nestihol navrhnúť, že sa môžeme vrátiť. Normálne si stiahla gate, vysr*la sa vedľa koša a potom sa utrela kúskom novinového papiera, čo ležal vedľa neho. Bola to moja kolegyňa, ktorú som potajme obdivoval už niekoľko mesiacov, a za 30 sekúnd to bolo celé fuč.

2. Boli sme v japonskej reštaurácii. Kým sme čakali na jedlo, opýtala sa ma, aké som znamenie. „Škorpión,“ odpovedal som, na čo sa natiahla krížom cez stôl a dala mi facku. „Nikdy nerandím so škorpiónmi,“ zasyčala na mňa a ja som ostal v nemom úžase. Zmätený som sa odpratal na toaletu, a keď som sa vrátil, bola fuč. Ale aspoň zaplatila.

3. Vytiahla si žuvačku z úst a nalepila ju zospodu na stoličku. Boli sme v značne drahej reštaurácii, čašník nám akurát priniesol nápoje a ja som sa chcel od hanby pod zem prepadnúť.

4. Zistil som, že má doma 22 mačiek a berie si domov každú, ktorú na ulici stretne. Vôbec sa o ne nestará, väčšina z nich nikdy nevidela veterinára, lebo „je to drahé“, a jedna z nich bola tehotná. Samozrejme, že si plánovala nechať všetky mačiatka. Milujem zvieratá, hlavne mačky, ale čo je veľa, to je veľa. Keď odbehla na toaletu, rýchlo som vyrovnal účet a už ma nebolo.

Shutterstock

5. Na prvé rande ma pozval k sebe domov a ani sama neviem, prečo som neodmietla. Na stole mal kôpku ostrihaných nechtov z nôh. Čo kôpku, kopu… to určite nebolo z jedného razu.

6. Chalan navrhol, že by sme sa na úvod mohli zahrať Never Have I Ever, aby sme sa trochu lepšie spoznali. Išiel prvý. Povedal: „Nikdy som nepil svoje vlastné telesné tekutiny.“ A potom do seba nalial plný pohár piva. Nie, ďakujem.

Odporúčame prečítať:

Každá farba má svoj význam. Fakty a zaujímavosti o značení turistických chodníkov na Slovensku

7. Bolo to rande naslepo. Zazvonil som pri jej dverách, ona otvorila a skonštatovala: „Fuj.“ Pozrel som sa na ňu a odpovedal: „Máš pravdu, fuj.“ Hodil som otočku o 180 stupňov a odišiel. Moje najrýchlejšie rande.

8. Večerali sme, rozprávali sa a zrazu z ničoho nič (uprostred mojej vety) na mňa vybafol: „Vieš, keď chceš, aby to medzi nami fungovalo, musíš byť ochotná podeliť sa o seba s ostatnými. Vždy si s kamošmi požičiavame frajerky.“ Nevedela som, ako reagovať. Poprosila som čašníka, aby mi zvyšok mojej porcie zabalil do krabičky, a odišla som.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.