Štvrtok 26.5.2022
sk
Dušan
cz
Filip
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia si zaspomínali na trápne momenty z intímneho života, za ktoré sa doteraz hanbia

Intímnosti nie sú vždy ako z filmu.

Z filmov si mohol nadobudnúť mylnú ideu, že intímnosti medzi dvomi ľuďmi sú vždy romantické a krásne. Ale stačila presne jedna skutočná akcia, aby si pochopil, že to také ružové zase nie je. Dôkazom toho sú aj tieto príhody ľudí z Redditu. Tí sa nedávno podelili o kuriozity zo svojich posteľných radovánok, z ktorých im je trápne ešte teraz, a my veríme, že ťa pobavia rovnako ako nás.

1. Stalo sa to na strednej – ona bola navrchu a ja som si šialene potreboval prdnúť. Nič to, hovorím si, veď hádam niečo vydržím, ale keď nabrala tempo a poriadne sa do toho obula, už nebolo cesty späť. S každým dopadom zo mňa niečo vyšlo, séria rytmických prdov, ktoré zneli asi tak dobre, ako voňali. Snažil som sa to zhodiť na vŕzgajúcu posteľ. Neverila mi.

2. Keď som sa prvýkrát stretla s mužským prirodzením, vybehlo zo mňa: „Wow, takže toto je ono.“ Nemyslela som to nijako zle, skôr len že aha, tu je, fakt existuje. Lenže chalanisko to tak nepochopil a očividne si myslel, že narážam na jeho veľkosť. Doteraz mi ho je ľúto…

3. Bolo to, viac-menej, nedorozumenie, ale v tej chvíli mi nebolo všetko jedno. Keď som po prvýkrát spala so svojím frajerom, chcela som ho robiť ústami, lenže som v nich mala žuvačku. Mala som pocit, že som ju vyhodila, ale očividne nie. Ostala mi na ruke. Bolo po všetkom, ja som odišla do kúpeľne a skoro ma porazilo – žuvačku som mala ponaťahovanú po celých vlasoch.

Vyšla som z kúpeľne so slovami: „Bože, toto ma zase vrátilo do detstva.“ Ani som si neuvedomila, ako to znelo, a došlo mi to až v momente, keď som zbadala frajerov vydesený pohľad. Začal sa mi ospravedlňovať, vraj prečo som mu to nepovedala, že už to viac robiť nemusíme, ak sa na to necítim… žuvačku vo vlasoch si vôbec nevšimol. Chudák si myslel, že ma v detstve niekto zneužíval.

4. Očividne som netrafil správny otvor. Respektíve, žiadny otvor. Agresívne som sa šúchal o jej stehno a nič som si nevšimol, až dokiaľ ju to po pár minútach neprestalo baviť a otvorene mi nepovedala: „Počuj, neviem, čo robíš, ale nechceš ho tam už strčiť?“

Shutterstock

5. Chodil som s babou, ktorá bola hluchá, takže vzdychy, ktorými si väčšina ľudí dá najavo, či sa im niečo páči, absolútne neregistrovala. Tak som jej polovicu aktu ukazoval palec nahor. Veď nech vie.

6. Poprosila som frajera, aby mi v posteli hovoril niečo drsné. Najprv sa nič nedialo a potom mi asi v polovici zašepkal do ucha: „Nas*r si. Nas*r si, ty špina.“ Mala som čo robiť, aby som nevybuchla do smiechu. Našťastie som sa udržala do konca, ale keď bolo po všetkom, slušne som ho poprosila, aby to už, preboha, nikdy viac nerobil.

7. Moja bývalá priateľka chcela, aby som ju udrel. Po tom, čo som sa dvestokrát ubezpečil, že je s tým naozaj v pohode a naozaj to chce, som sa napriahol a… minul som líce. Trafil som jej jednu rovno do nosa.

8. Robili sme to zozadu a chalan mi hovorí: „Ohni chrbát.“ Tak som ohla, lenže do zlej strany (nie smerom dole, ale hore) a fakt neviem, či som mala zatmenie mozgu, alebo čo, ale vôbec mi to nedošlo. Až keď prestal, zhlboka sa nadýchol a divným hlasom povedal: „Nie tak. Naopak.“

Shutterstock

9. Dával som vtedajšej priateľke, teraz už manželke, dole podprsenku a myslel som, že ma z toho porazí. Totálne idiotské zapínanie, mal som pocit, že sa dobýjam do Azkabanu. V tom sústredení som si ani neuvedomil, že to hovorím nahlas, ale očividne som si popod nos zašomral: „Rubikove cecky.“ Tak sme sa začali rehotať, že bolo po nálade.

10. Mojej frajerke sa to akosi zapáčilo v stoji. Tvárou v tvár, ona má nohy omotané okolo mňa, ja ju podopieram rukami a celkovo to nie je sranda, človek musí mať silu. Išli mi skapať ruky a v tej chvíli mi napadla brilantná idea – opriem si ju o stenu. Lenže to nebola stena, ale sklenené posuvné dvere smerom von, vonku mínus desať stupňov a ja som jej na to nacapil holý chrbát. Skoro ma zabila.

11. Prvýkrát ma išiel niekto robiť ústami a ja som bola značne nervózna. Chalan mal jemnú nádchu, a ako sa tak blížil dole, prišlo mi fakt super opýtať sa ho: „Nechceš sa vysmrkať?“ Našťastie sa na mňa len zmätene pozrel, potriasol hlavou a pokračoval, ale bože… chcela som sa pod zem prepadnúť.

12. Keď som sa prvý raz snažila pobozkať chalana, naklonila som sa k nemu s ústami otvorenými dokorán a hryzla som ho rovno do brady.

Shutterstock

13. Ešte nikdy predtým som nikoho nerobila ústami, tak som sa mu to rozhodla vopred oznámiť. Nič si z toho nerobil. Za pár minút som sa do toho dostala, keď vtom som sa rozhodla odtiahnuť, pozrieť sa mu hlboko do očí a s vážnosťou Angličana sa ho opýtať: „Nenudíš sa, že?“ Prisahám, že taký „ned*be ti?!“ pohľad som ešte nevidela.

14. Môj ex sa ma snažil vydolovať z úzkych nohavíc, ale akosi mu to nešlo. Chudák, ťahal z celej sily a ja som nadvihla zadok z postele, že mu tým pomôžem. Očividne to vôbec nečakal, stále ťahal, a keď nohavice povolili, odletel naprieč izbou a vrazil hlavou rovno do steny. Ja som sa začala smiať. Jemu to vtipné neprišlo.

15. Mala veľmi nízke sebavedomie. Ako to už občas býva, dostal sa jej tam vzduch, a keď som prirazil, znelo to, akoby si prdla. Vedel som, že sa to nestalo, ale ona sa na mňa smutne pozrela a pery sa jej začali triasť, akoby išla plakať. Nevedel som, čo robiť… tak som pustil prd, čo som v sebe držal poslednú polhodinu, a povedal: „Vidíš, nič to nie je. Aj mne sa to občas deje.“ Nepomohlo to.

16. Pozvala ma k sebe na film a ani nie v polovici ma začala bozkávať. Pýtam sa jej, či pozeráme, alebo čo robíme, a ona na to: „Poď do mojej izby, bude to lepšie ako film.“ Tak sme išli, stalo sa, čo sa stalo, a ona na záver vyhlásila: „Vidíš. Hovorila som ti, že to bude lepšie.“ A ja idiot ešte predtým, ako som sa stihol zadržať, odpovedám: „No, čo ja viem? Chcel som vedieť, ako ten film skončí.“ Skoro som letel oknom.

Shutterstock

17. Raz som z nej doslova vypadol – šmykol som sa na perine a strepal sa na zem.

18. Keď sa opijem, hovorím stupídne veci, o ktorých neskôr za triezva nemám žiadnu vedomosť. Moja najväčšia perla bola, neprekvapivo, v posteli, keď som na otázku, aké to bolo, odpovedal: „No moja, nemáš byť na čo hrdá.“

19. Na výške som bol až po uši zamilovaný do jednej krásnej baby, ktorá ma najprv vôbec neregistrovala. Keď sa mi ju konečne podarilo dostať k sebe do izby, bol som celý bez seba, ale nervózny ako pes. Začali sme sa bozkávať, chytať, klasika, a vtedy som si všimol, že pod sukňou nemá nohavičky. Ani neviem, čo to do mňa vošlo, len som zrazu vyhŕkol: „Vidím ti šušuru!“ Odišla a už so mnou nikdy neprehovorila.

20. Robili sme to zozadu a baba mala oholenú hlavu. Bol som nadržaný, očividne mi nefungoval mozog a v tej rane mi nenapadol žiadny iný ekvivalent k ťahaniu za vlasy – tak som jej schmatol hlavu ako basketbalovú loptu a začal ňou mykať zo strany na stranu. Začala sa rehotať a bolo po nálade.

Shutterstock

Zdroj: eatthecheddar / Reddit 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť