Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia si zaspomínali na trápne posteľné akcie, za ktoré sa dodnes hanbia

Intímnosti nie sú vždy ako z filmu.

Z filmov si mohol nadobudnúť mylnú ideu, že intímnosti medzi dvomi ľuďmi sú vždy romantické a krásne. Ale stačila presne jedna skutočná akcia, aby si pochopil, že to také ružové zase nie je. Dôkazom toho sú aj tieto príhody ľudí z Redditu. Tí sa nedávno podelili o kuriozity zo svojich posteľných radovánok, z ktorých im je trápne ešte teraz, a my veríme, že ťa pobavia rovnako ako nás.

1. Stalo sa to na strednej – ona bola navrchu a ja som si šialene potreboval prdnúť. Nič to, hovorím si, veď hádam niečo vydržím, ale keď nabrala tempo a poriadne sa do toho obula, už nebolo cesty späť. S každým dopadom zo mňa niečo vyšlo, séria rytmických prdov, ktoré zneli asi tak dobre, ako voňali. Snažil som sa to zhodiť na vŕzgajúcu posteľ. Neverila mi.

2. Keď som sa prvýkrát stretla s mužským prirodzením, vybehlo zo mňa: „Wow, takže toto je ono.“ Nemyslela som to nijako zle, skôr len že aha, tu je, fakt existuje. Lenže chalanisko to tak nepochopil a očividne si myslel, že narážam na jeho veľkosť. Doteraz mi ho je ľúto…

3. Bolo to, viac-menej, nedorozumenie, ale v tej chvíli mi nebolo všetko jedno. Keď som po prvýkrát spala so svojím frajerom, chcela som ho robiť ústami, lenže som v nich mala žuvačku. Mala som pocit, že som ju vyhodila, ale očividne nie. Ostala mi na ruke. Bolo po všetkom, ja som odišla do kúpeľne a skoro ma porazilo – žuvačku som mala ponaťahovanú po celých vlasoch.

Vyšla som z kúpeľne so slovami: „Bože, toto ma zase vrátilo do detstva.“ Ani som si neuvedomila, ako to znelo, a došlo mi to až v momente, keď som zbadala frajerov vydesený pohľad. Začal sa mi ospravedlňovať, vraj prečo som mu to nepovedala, že už to viac robiť nemusíme, ak sa na to necítim… žuvačku vo vlasoch si vôbec nevšimol. Chudák si myslel, že ma v detstve niekto zneužíval.

4. Očividne som netrafil správny otvor. Respektíve, žiadny otvor. Agresívne som sa šúchal o jej stehno a nič som si nevšimol, až dokiaľ ju to po pár minútach neprestalo baviť a otvorene mi nepovedala: „Počuj, neviem, čo robíš, ale nechceš ho tam už strčiť?“

Shutterstock

5. Chodil som s babou, ktorá bola hluchá, takže vzdychy, ktorými si väčšina ľudí dá najavo, či sa im niečo páči, absolútne neregistrovala. Tak som jej polovicu aktu ukazoval palec nahor. Veď nech vie.

6. Poprosila som frajera, aby mi v posteli hovoril niečo drsné. Najprv sa nič nedialo a potom mi asi v polovici zašepkal do ucha: „Nas*r si. Nas*r si, ty špina.“ Mala som čo robiť, aby som nevybuchla do smiechu. Našťastie som sa udržala do konca, ale keď bolo po všetkom, slušne som ho poprosila, aby to už, preboha, nikdy viac nerobil.

nostalgické jedlá, jedlá z detstva, dukátové buchtičky, krupicová kaša, slovenské jedlá

Mohlo by ťa zaujímať:

10 milovaných jedál, ktoré sa nám neoddeliteľne spájajú s detstvom

7. Moja bývalá priateľka chcela, aby som ju udrel. Po tom, čo som sa dvestokrát ubezpečil, že je s tým naozaj v pohode a naozaj to chce, som sa napriahol a… minul som líce. Trafil som jej jednu rovno do nosa.

8. Robili sme to zozadu a chalan mi hovorí: „Ohni chrbát.“ Tak som ohla, lenže do zlej strany (nie smerom dole, ale hore) a fakt neviem, či som mala zatmenie mozgu, alebo čo, ale vôbec mi to nedošlo. Až keď prestal, zhlboka sa nadýchol a divným hlasom povedal: „Nie tak. Naopak.“

Shutterstock

9. Dával som vtedajšej priateľke, teraz už manželke, dole podprsenku a myslel som, že ma z toho porazí. Totálne idiotské zapínanie, mal som pocit, že sa dobýjam do Azkabanu. V tom sústredení som si ani neuvedomil, že to hovorím nahlas, ale očividne som si popod nos zašomral: „Rubikove cecky.“ Tak sme sa začali rehotať, že bolo po nálade.

10. Mojej frajerke sa to akosi zapáčilo v stoji. Tvárou v tvár, ona má nohy omotané okolo mňa, ja ju podopieram rukami a celkovo to nie je sranda, človek musí mať silu. Išli mi skapať ruky a v tej chvíli mi napadla brilantná idea – opriem si ju o stenu. Lenže to nebola stena, ale sklenené posuvné dvere smerom von, vonku mínus desať stupňov a ja som jej na to nacapil holý chrbát. Skoro ma zabila.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť