Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia si zaspomínali na trpké odmietnutia, ktoré otriasli ich sebavedomím

Toto by nechcel zažiť nikto...

Randenie je plné nástrah. Môžeš vychytať exemplárny príklad idiota, ktorý zožerie tri porcie najdrahšieho jedla v menu, zapije to litrom vína a nechá ťa to celé zacvakať. Alebo zlatokopku, ktorá v momente, keď zistí, že jazdíš na Felicii, zdúchne cez záchodové okienko. Alebo, ako v týchto prípadoch, nevychytáš nikoho…

…lebo sa stretneš s nepríjemným odmietnutím. Je to naprd, keď sa tvoj záujem nestretne s pochopením druhej strany, ale o čosi menej naprd je čítať o tom, ako sa to stalo niekomu inému. Vlastne… je to celkom komické. Preto sme zozbierali niekoľko príbehov z Twitteru, na ktorých si škodoradostné duše nepochybne zgustnú.

1. Jedného dňa som sa rozhodol vyskúšať speed-dating. Bol som tam jediný chlap na 14 žien. Všetkých 14 sa radšej rozhodlo ostať single, než aby so mnou išli na rande.

2. Strašne dlho sa mi páčil jeden sympatický fešák. Niekoľkokrát ma zobral na večeru, raz dokonca na ples, pozval ma k sebe na Vďakyvzdanie… a potom ma predstavil kamarátom ako „dievča, ktoré ľúbim ako svoju sestru“.

3. Išiel som na rande naslepo. Keď slečna zbadala môj vozíček, kopla do seba dvojitú vodku, postavila sa a, hučiac „s kriplami nerandím“ na celú reštauráciu, vybehla von. Ostal som tam – ponížený a sám – s účtom za dvojitú vodku na krku.

4. Jeden schopne vyzerajúci chalanisko ma pozval na večeru na sushi. Celý čas sa správal neprirodzene a ja som nevedela, čo je vo veci, až ku koncu jedla zo seba vypotil: „Poznáš ten pocit, keď sa ti niekto z diaľky páči, no potom prídeš bližšie a zistíš, že má totálne pehavý ksicht?!“ Ja mám „pehavý ksicht“.

Profimedia

5. Môj brutálne atraktívny spolužiak z výšky ma zavolal v jeden večer von. Počas mnohých debát som zistila, že nemáme absolútne nič spoločné – on bol klasický prvoplánový balič, ktorý to skúša na každú, ja som introvertka, čo miluje knihy. Na rozlúčku mi povedal, že celé toto rande bola len stávka. Dohodol sa s kamošmi, že pozve von „najväčšiu škratu z triedy“, a práve vyhral 50 eur.

Žitný ostrov, Slovensko, termálne vody

Mohlo by ťa zaujímať:

Aj na Slovensku sa môžeš cítiť ako v rozprávke. Tieto jedinečné miesta doprajú relax tvojmu telu i duši

6. Chodila som s chlapom mojich snov štyri mesiace. Dva dni predtým, ako mal spoznať mojich rodičov (ja som tých jeho už dávno poznala, dokonca sme spolu strávili Vianoce), mi povedal, že sa musíme porozprávať. A potom z neho vypadlo, že si za tie štyri mesiace uvedomil, že ku mne necíti nič, ale že absolútne vôbec nič.

7. Na strednej sa mi páčila jedna psychopatická emáčka. Keď sa to dozvedela, poslala mi list, v ktorom ma jasne odmietla… napísaný vlastnou krvou.

8. Môj exmanžel si dovliekol k nám domov svoju novú frajerku. Na výročie našej svadby, zatiaľ čo som bola doma. Sedeli spolu na gauči, pozerali futbal a sporadicky si navzájom vykusovali mandle, kým ja som sedela v kuchyni a snažila sa predstierať, že sa to celé nedeje.

Profimedia

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.