Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.6.2023
sk
Žaneta
cz
Laura

Ľudia sú presvedčení, že Meghan Markle sa na korunovácii objavila v kostýme starého muža

Dotyčný muž vysvetlil, že určite nie je zamaskovanou Meghan.


Čo by to bolo za stretnutie svetových elít, ak by ho nesprevádzali konšpiračné teórie? Výnimkou nie je ani slávnostná korunovácia Karola III. za britského kráľa. Ako píše Daily Mail, zvedavosť ľudí vzbudili zábery muža, ktorý vyzeral ako niekto zamaskovaný v kostýme.

Maskovaná Meghan Markle

Medzi mnohými prítomnými hosťami vynikal niekto, kto vyzeral ako starý pán s bielymi vlasmi, výraznými fúzmi a veľkými okuliarmi. Bol to však naozaj starý pán? Viacerí ľudia začali špekulovať o tom, že ide o veľmi očividný kostým, pod ktorým sa skrýva niekto iný.

Objavili sa tvrdenia, že ide o zločinca či známeho herca, ktorý si zo všetkých prišiel vystreliť. Najbizarnejšie však znie často opakované presvedčenie, že určite ide o Meghan Markle, manželku princa Harryho, ktorá sa na korunováciu vybrala na vlastnú päsť a zamaskovaná.

Ťažko povedať, koľkí mysleli svoje komentáre vážne. Pravdou však zostáva, že tieto poznámky vzbudili o muža toľko záujmu, že nemohol zostať ticho a musel sa vyjadriť.

„Vyzerám takto celý svoj život!“

Dotyčným človiečikom je hudobný skladateľ sir Karl Jenkins. Na svojom TikToku zverejnil video, v ktorom verejnosť informoval o tom, že je skutočnou osobou, nielen kostýmom. Tento 79-ročný pán nie je len tak hocikým – jeho skladby zazneli priamo počas korunovácie.

Žena kúpila manželovi do postele bábiku, ktorá vyzerá ako ona

Určite si prečítaj:

Žena kúpila mužovi bábiku s jej vlastnou podobou. Sama sa totiž nedokáže postarať o jeho potreby

Ľuďom vysvetlil, že fúzy, ktoré môžu niekomu pripadať extravagantné, má od svojich osemnástich rokov, keď išlo o niečo úplne bežné. Vo videu taktiež ukázal, čo mal na podujatí zavesené na krku. Ide o medailu, akú človek dostane pri uvedení do rytierskeho stavu. Ďalší dôkaz jeho úspešnej hudobnej kariéry.

@karljenkinsofficial

Sir Karl Jenkins sets the record straight on his attendance at the coronation. #fyp #coronation #disguise #karljenkins

♬ Jenkins: Adiemus – Karl Jenkins

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje