Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 11.12.2023
sk
Hilda
cz
Dana

Ak máš psíka, určite to poznáš. Keď ješ ty, musí aj on, lebo ti nedá pokoj. No ty sa s ním rád podelíš, je to predsa tvoj miláčik, ktorého nadovšetko zbožňuješ. Ale bol by si schopný dať mu olízať jedlo, ktoré budeš ešte potom jesť?

Problém s tým očividne nemá pár, o ktorom píše portál LADbible. Dvojica sa stala terčom kritiky potom, čo nechala svojho psa olízať jedlo ešte počas jeho prípravy.

Pizza so psími slinkami

Majitelia austrálskeho ovčiaka menom Moose, Mariah a jej priateľ Mike, svojho psa radi natáčajú a dokumentujú spoločne prežité chvíle. Dokonca má ich chlpáč aj vlastný účet na Instagrame. Jedno video sa však stretlo s oveľa väčšou pozornosťou, ako očakávali.

Dvojica totiž natočila svojho psíka, ako olizuje syr z pizze ešte predtým, ako ju dala do rúry. To by bolo všetko v poriadku, no tá pizza nebola výhradne preňho, ale pre nich. A áno, oni ju napriek tomu zjedli.

https://www.instagram.com/p/CAoUOebHYYZ/

Pohoršenie verejnosti

Uvedené video zverejnili na Instagrame a aj Twitteri, a to sa rýchlo stalo virálnym. Ľudia ho väčšinou považovali za nechutné a párik vo veľkom kritizovali. Komentujúcim sa protivil fakt, že psovi dali olízať niečo, čo následne dali do úst oni sami.

Mariah všetkým neveriacim a dúfajúcim potvrdila, že pizzu potom s priateľom bez problémov zjedli. No upozorňuje, že z nej neponúkli žiadnu inú osobu. To by si vraj nikdy nedovolili.

Nie sú jediní

Samozrejme, našlo sa zopár takých, ktorí dvojicu obhajovali s tým, že svojich miláčikov nechajú robiť to isté. Podaktorým sa to zdalo rozkošné, no väčšina sa k tomu stavala jednoznačne negatívne.

Moose má na svojom Instagrame cez 23 000 sledovateľov. Ostatné zábery sú menej „kuriózne“, psík je na nich veľmi rozkošný a určite stoja za zhliadnutie.

https://www.instagram.com/p/CBobdV8H6TH/

https://www.instagram.com/p/CAdMmgyn3n-/

[poll id=“93″]

Zdroj: LADbible


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.