Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 2.2.2023
sk
Erik, Erika
, Erich
cz
Nela

Ak by mala mať zábava počas koronavírusu nejaké synonymum, tak sú to jednoznačne výzvy. Buď si ľudia vytvárajú šaty zo svojich vankúšov a prikrývok, pretvárajú známe obrazy slávnych maliarov, alebo svoje polovičky prekvapujú nahou výzvou.

Tentokrát ľudí zabáva nová výzva, v ktorej za pomoci doma dostupných vecí pretvárajú róby celebrít, ktoré mali oblečené na známom večierku Met Gala. Niektoré stoja za povšimnutie nielen vďaka ich nápaditosti.

Nová výzva, ktorá zabáva ľudí na internete

Koronavírus ovplyvnil mnohé udalosti, nielen miestne koncerty či predstavenia. Zrušili sa veľké festivaly, ale aj prestížny večierok Met Gala, ktorý je považovaný za módnu udalosť roka. Žiadna z celebrít nenecháva prípravu na Met Gala na náhodu a chce zažiariť v tom najlepšom outfite. 

Táto veľká udalosť bola však nakoniec zrušená a v čase, keď sa mala konať, si mnohí doma rozprestreli provizórny červený koberec. Zakrátko vznikla výzva, ktorá smerovala od mnohých módnych nadšencov.

Rozhodli sa pod hashtagom #MetGalaChallenge zdieľať svoje svojpomocne vyrobené outfity, ktoré mali byť inšpirované tými, ktoré sa na červenom koberci tohto večierka už objavili.

Ľudia, ktorí sledujú módu, majú takéto outfity doslova zapamätané aj spred niekoľkých rokov. Vedia, čo mala na sebe Lady Gaga alebo iná hviezda pred dvoma rokmi. Niektorí sa rozhodli zobrať túto výzvu naozaj vážne a museli by ste medzi outfitmi hľadať rozdiely, iní sa rozhodli výzvu poňať s humorom.

Pozri si niektoré z outfitov, ktoré ľudia zdieľali na sociálnych sieťach:

Zapojili sa aj domáci miláčikovia


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť