Ľudia vymýšľajú bizarné spôsoby, ako sa ochrániť pred koronavírusom

Strach je dobrý učiteľ.

Zdroj: geofflo610 / twitter.com

Koronavírus sa ďalej šíri svetom a bol identifikovaný už asi v 16 krajinách, píše LADbible. Aj keď stovka obetí nie je (v porovnaní s inými vírusmi) vysoké číslo, ľudí zaplavuje panika a hľadajú spôsoby, ako sa pred ním ochrániť.

Stále je tu ale veľa otázok ohľadom toho, akým spôsobom sa vírus šíri. Doteraz nie je jasné, či sa korona prenáša aj vzduchom alebo len slinami a priamym fyzickým kontaktom. Rovnako ťažké je potvrdiť či vyvrátiť vlastnosť vírusu šíriť sa počas inkubačnej doby. Bežní ľudia sa preto spoliehajú, že rúška na tvári im pomôžu predísť ochoreniu.

View this post on Instagram

«РЕАЛЬНОЕ» происхождение коронавируса😱 ⠀ Вместе с прогрессированием вируса прогрессируют и теории его происхождения) в этом посте мы решили «открыть вам глаза» и показать несколько ТОПОВЫХ мнений экспертов о происходящем! ⠀ ⠀ 👨🏻‍⚕️N1 – Фармацевтический заговор! Фармацевты решили заработать с продажи лекарств и масок и разработали вирус. (Скучновато, заезженный сценарий)⠀ 🏳️‍🌈N2 – Американцы. Так совпало, что эпидемия вспыхнула в момент завершающей стадии США и Китая по торговому соглашению! Все это выгодно американцам, которые хотят поставить Китай на колени! (Хм.. совпадение?) ⠀ 🦹🏻‍♂️N3 – Сокращение численности населения планеты Земля! ( наша любимая теория) Оказывается, существуют какие-то «Хозяева земли», которые разрабатывают эти вирусы! Как только появляется необходимость сокращения численности жителей планеты, эти ребята достают из секретных хранилищ нужный вирус и внедряют его туда, куда надо! НО! Люди, которые имеют уровень позитивных вибраций не ниже пятой чакры неуязвимы к этому вирусу! Поскольку он настроен на энергию обитателей трехмерного мира. (Понятно ?)⠀ 🧕🏻N4 – Месть Аллаха. Китайцы притесняют мусульман, все время им вредили, угнетали, ели там свинину свою, теперь получайте! «Инша Аллах! Погуби их всех! Это только начало!» цитата Автора. ( очень креативно)⠀ 👨🏻‍🔬N5. Разработка вакцины. Непонятно какой. Просто разработка вакцины. Все испугаются, дураки, и побегут себе ее колоть, а им разработчикам только это и надо. Наверное новый ген 🧬 рабов хотят вживить. (Как-то так)⠀ ⠀ Какая теория вам больше понравилась?🤭 а может быть вы слышали о других «тайнах» возникновения вируса? ⠀ ⠀

A post shared by 𝐅𝐀𝐌𝐈𝐋𝐘 𝐀𝐋𝐁𝐔𝐌 (@chill_out_family) on

Nosiť masku na tvári znie ako niečo jednoduché, a teda by mohlo ísť o vec, ktorá sa nedá pokaziť a veľmi ani nie je o čom špekulovať. Na internete sa ale objavuje mnoho bizarných fotografií Číňanov, ktorí používajú naozaj svojské ochranné prostriedky.

Táto rodinka sa fakt snaží, no zabúda na dosť podstatný detail – rukavice.

Títo ľudkovia pre zmenu povedali nie igelitu a spoľahli sa radšej na bezpečie tvrdého plastu fliaš. Ktovie, nakoľko im to pomohlo.

Čo je lepšie ako rúško? Dve rúška! Tento chlapík sa riadi heslom viac je vždy lepšie a dvojicou masiek si zakrýva celú tvár.

Nebezpečný vírus ľuďom nezabráni užívať si svetské neresti. Ani rúško na tvári a zúriaca epidémia nezabránia chlapom užiť si cigaretku alebo partičku kariet.

Gepostet von Important images am Montag, 27. Januar 2020

Gepostet von Eduardo Severiche Marin am Montag, 27. Januar 2020

Netreba zabúdať ani na svojich huňatých priateľov

View this post on Instagram

THIS IS HOW WE PROTECT OURSELVES FROM THE DEADLY CORONAVIRUS. KEEP CALM AND WEAR A MASK. COPY AND PASTE THE LINK BELOW INTO A BROWSER ADDRESS BAR TO WATCH: https://youtu.be/05D7JhjgREg PLEASE REMEMBER TO LIKE, SHARE, COMMENT AND SUBSCRIBE. THANKS FOR WATCHING AND I AM MOST GRATEFUL FOR YOUR SUPPORT. #dogadoption, #dogsofinstagram, #doglife, #dogwhisperer, #doggosdoingthings, #doglover, #dogmemes, #doggomemes, #dogsofig, #dogs, #dogoftheday, #dogsoverpeople, #dogrescue, #dogsofinsta, #dogcuddles, #dogsofinstaworld, #dogstagram, #doggietheworld, #petlover, #poochlife, #dogsdaily, #dogs_of_instagram, #dog, #bestwoof, #dog_features, #cutedogsofig, #ilovedogs, #adoptdontshop #coronavirus #surgicalmask

A post shared by M A X & D a N I E L a (@maxanddaniela) on

Obyvatelia Wuhanu predpokladajú, že v najbližšej dobe budú rodinné fotografie vyzerať takto:

Svetové vlády nákazu nepodceňujú a oproti situácii s ochorením SARS Čína postupuje transparentnejšie a zahraničným partnerom poskytuje viac informácií. Okrem toho Číňania zavádzajú mnohé opatrenia, ako napríklad karantény a výstavbu nových nemocníc aj za 10 dní. Pracuje sa aj na vývoji vakcín, ktoré vyvíjajú Američania, Austrálčania aj rusko-čínsky tím.

Zdroje: ladbible.com

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
30
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Muž prišiel do nemocnice s modrými nohami. Diagnóza, s ktorou odišiel, vás dostane do kolien


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME