Ľudia sa delia o tajomstvá, ktoré majú pred svojimi polovičkami

„Niekedy schovávam banány a čakám, kým dozrejú, aby z nich potom žena urobila banánový chlebík.“

Zdroj: Profimedia

Aj partneri majú medzi sebou tajomstvá. Jasným dôkazom je tento článok, v ktorom sa ľudia podelili o tie ich rozkošné drobnosti, ktoré svojim polovičkám nikdy neprezradia. Priznania týchto ľudí sme pozbierali z Redditu.

1. Prvý šperk, ktorý som kedy dal mojej žene, bol náhrdelník. Týždeň nato sme išli na dovolenku a ona ho stratila. Z pochopiteľných dôvodov jej to bolo veľmi ľúto. Bol som sa spýtať na recepcii hotela, či ho náhodou niekto nenašiel a neodovzdal, no bolo mi vopred jasné, že šanca je minimálna.

A tak aj bolo, náhrdelník tam nebol. Išiel som teda do klenotníctva, našiel identický náhrdelník a kúpil ho. Žene som povedal, že bol na recepcii. Bola strašne šťastná a za tie peniaze to určite stálo.

2. Moja žena si myslí, že máme doma rekordmana. Myslí si, že naša betta rybička Mojito žije už päť rokov. Ani len netuší, že to, čo nám práve pláva v akváriu, je Mojito číslo tri, pretože prvé dve zomreli. Žena tú rybku zbožňovala a vedel som, že by bola veľmi smutná, keby zomrela, tak som ju zakaždým nahradil novou rybkou. Odpočívajte v pokoji – Mojito číslo jedna a číslo dva.

Shutterstock

3. So ženou si na Vianoce nedávame veľa darčekov. Skôr sa snažíme vybrať jeden poriadny, po ktorom ten druhý túži, no nikdy to nepovie nahlas. Jedného dňa bola moja polovička vonku so psami a pred domom zastavil kuriér. Dal mi balík, na ktorom bolo napísané „Pizzeria Pronto“ a ja som hneď vedel, že to je môj vianočný darček.

Zobral som ho dnu, nakukol – bolo to presne to, čo som chcel! Vtom mi však napadlo, že by som tú krabicu mohol znovu zabaliť a vrátiť pred dvere, a tak som aj spravil. Keď prišla žena, rýchlo ju skryla vo svojom aute a na Vianoce bola veľmi spokojná s tým, ako sa jej podarilo parádne ma prekvapiť.

4. Obľúbený dresing mojej polovičky tvorí z osemdesiatich percent majonéza. Problém je v tom, že on neznáša majonézu a tvrdí, že by niečo také do úst nikdy nedal. Jeho mama mu dresing vždy pripravovala, keď akurát nebol v kuchyni, a keď sa oženil, túto štafetu predala mne.

Shutterstock

5. Toto nie je o mne, ale o mojich rodičoch. Vždy, keď chce moja mama schovať pred otcom nejaké maškrty, jednoducho ich dá na miesto, ku ktorému sa treba zohnúť. Odskúšal som to aj ja a naozaj – spodné poličky sú pre otca úplne neviditeľné. Asi by sa poriadne naštval, keby zistil, koľko chutných vecí sa skrýva na miestach, na ktoré sa nie je ochotný pozrieť.

6. Predtým, ako so ženou niekam ideme, si vždy v hlave zosumarizujem všetky veci, ktoré bude potrebovať, no očividne si ich nevezme. Napríklad rukavice, teplú čiapku, vreckovky… a potom jej ich nenápadne prepašujem do kabelky. Dodnes je na seba hrdá, ako sa vie podvedome „pripraviť na všetko“.

7. Vedela som, že ma požiada o ruku. Je príšerný v držaní tajomstiev a v prekvapeniach a je strašne šťastný, že sa mu ten jeden raz podarilo úplne ma zaskočiť. Lenže nepodarilo… počula som, ako sa o tom rozpráva so svojím dedkom a pár dní nato som našla v jeho nohaviciach prsteň.

Toto tajomstvo si so sebou zoberiem do hrobu. Je taký šťastný, že sa mu to vtedy – jeden jediný raz – podarilo a bol by strašne sklamaný, keby vedel, aká je pravda.

Shutterstock

8. Keď nájdem v dome nejaké chrobáky, poviem žene, že je to jeden malý chrobáčik. Keby vedela, že ich je viac, pravdepodobne by zošalela a v amoku podpálila dom aj s pozemkom. Takto ju upokojím a potom sa ich všetkých zbavím.

9. Mám pocit, že môj priateľ na mňa míňa až príliš veľa peňazí. Z času na čas mu teda do vrecka prepašujem nejakú bankovku, aby ju tam potom akože našiel. Mimo toho vždy nakupujem zo svojej karty, aj keď mi dá tú svoju. Nemôžem mu to povedať – bol by smutný, pretože v jeho rodine je pravidlom, že muž sa musí o ženu postarať, a jemu robí radosť sa týmto pravidlom riadiť.

10. Nikdy jej nepoviem, koľko naozaj vážim. Momentálne diétujeme a snažíme sa spolu prejsť na zdravý životný štýl. Avšak ja chudnem dvakrát rýchlejšie ako ona – vždy to tak bolo, pretože chlapi jednoducho zhadzujú hmotnosť rýchlejšie. Ja viem, že by ju veľmi demotivovalo, keby vedela, že jej to ide o dosť pomalšie. Preto radšej k svojej váhe vždy prihodím niekoľko kíl navyše.

Shutterstock

11. Moja priateľka si na jednej oslave vypila trochu viac, ako by sa patrilo, a potom zaspala na sedačke. Ja som bol s chalanmi chvíľu vonku, no pravidelne som ju chodil kontrolovať. Raz som prišiel a zistil, že sa na tej sedačke pocikala. Vedel som, že by sa cítila veľmi trápne, keby to niekto vedel. Napustil som teda vedro vodou a vylial ho na ňu akože „dosť hlúpy prank“. Vyšlo to – nikto o ničom netuší.

12. Schovávam pred ženou banány a potom ich vraciam do kuchyne, keď sú už poriadne zrelé. Viem, že z takýchto banánov vždy urobí banánový chlieb a ľudia… tá žena robí najlepší banánový chlieb na svete!

13. Pár rokov dozadu moja manželka prišla o dedka, robila v práci, ktorú neznášala, a vyskytli sa u nej určité zdravotné problémy, s ktorými bojuje ešte dodnes. Snažil som sa jej všetko uľahčiť, ako sa dalo. Raz som jej bol skoro ráno naštartovať auto, aby sa vyhrialo, kým doň nasadne.

Na sedadle som našiel nezaplatenú pokutu za parkovanie. Tak som ju zobral, uhradil a nič jej nepovedal. Bola v takom stave, že si na ňu pravdepodobne ani nespomenula a toto bolo to najmenej, čo som mohol urobiť.

Shutterstock

Zdroj: reddit.com


Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
368
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
10
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vedci zistili, koľko musíš zarábať na to, aby si bol šťastný

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME