Ľudia sa podelili o divné zvyky, ktoré podľa nich majú len oni sami

A povieme vám, naozaj sú divné…

Zdroj: Bryan Ledgard / commons.wikimedia.org

Všetci máme svoje zvyky, a zatiaľ čo niektoré sú celkom normálne, iné sú zase nanajvýš podivné. Hlasné prehĺtanie, klopkanie perom… to nie je žiadne terno. Zato zvyky, o ktoré sa podelili títo ľudia z Redditu, sú celkom na inej úrovni. Presvedčiť sa o tom môžeš sám.

1. Mám hyperhidrózu, čo je vlastne len honosnejší názov pre nadmerné potenie. Vďaka nej sa mi neustále lepí tričko na pazuchy a aby som ho odlepil, zdvihnem lakte do vzduchu a dám ich zase dole, zhruba tri razy po sebe. Vyzerám pri tom doslova ako trafené kura, čo sa silou mocou snaží odlepiť od zeme.

Už sa to deje tak dlho, že si ani neuvedomujem, kedy to robím, a moji známi si na to zvykli tiež. Tá vtipná časť prichádza, keď sa zoznamujem s niekým novým. Predstavte si, že sa s niekým vidíte po prvý raz v živote a on sa uprostred dialógu začne trepať ako kura po epileptickom záchvate, bez najmenšieho vysvetlenia.

2. Pred spaním sa obložím vankúšmi aj dekami kolom dokola, aby som neskôr mal čo objímať. Ako koala. Bez ohľadu nato, na ktorom boku spím. Je to pecka. Ak sa radi túlite, určite to skúste.

3. Keď kráčam po ulici, zavriem oči a snažím sa zistiť, koľko mi vydrží, kým ich otvorím v panike, že do niekoho narazím.

4. Spievam si s mojou mačkou a ona ma dopĺňa, keď prestanem. „Somebody once told me the world is gonna… meow…I ain’t the sharpest tool in the… meow…“ Ja sa na tom veľmi bavím, mačke sa páči, že má moju plnú pozornosť, a všetci sú spokojní.

Shutterstock

5. Keď som bol malý, vždy, keď som si omylom udrel hlavu, skydol som na zem a ostal na nej dramaticky ležať dobrých desať minút. Potom som sa pomaly postavil, poobzeral sa, a keď som zistil, že nikto môjmu teatrálnemu výstupu nevenoval pozornosť, nahnevane som odpochodoval do svojej izby.

6. Sem-tam siahnem po knihe, ktorú som už prečítal, a vrátim sa k pasáži, kde sa nič prevratné nedeje a hlavná postava v nej len tak oddychuje. Je to pre mňa rovnaké, ako ísť na návštevu k starému priateľovi.

7. Vždy musím „vyžmurkať“ párny počet žmurknutí. Niekedy mi však dve žmurknutia nestačia, tak musím všetko pustiť, prestať robiť to, čo akurát robím, a žmurkať, až dokým sa moja podivná vnútorná potreba neuspokojí.

8. Keď ležím v posteli, z ničoho nič začnem triasť zadkom. Bývam na izbe so spolubývajúcim, a keď ho skoro ráno zobudím tým, že sa na posteli natriasam ako osika, pohľad, ktorý mi venuje, nie je z tých najvrúcnejších.

Shutterstock

9. Ťuknem prstom po volante vždy, keď sa prerušovaná čiara vedľa mňa skončí. Je to ako malá hra na virtuálnom klavíri. Frajerke sa z toho ježia chlpy.

10. Budík mám nastavený na siedmu. Ani si nepamätám, kedy som ho naposledy počul. Každý deň sa totiž zobudím o šiestej, chvíľu ťukám do mobilu a ešte pred siedmou sa vyberiem do sprchy. A on si tam chudák vyzváňa, až kým to nevzdá.

11. Predtým, ako niečo napíšem, urobím perom vo vzduchu krúžok, ako keby som ho pred použitím chcel poriadne naštartovať.

12. Kráčam strašne rýchlo. Keď sa potrebujem prebojovať cez priestor, ktorý je plný ľudí, začnem mávať rukami doprava alebo doľava, podľa toho, kam chcem, aby človek oproti mne uhol. A čuduj sa svete, funguje to a ľudia naozaj bez divných pohľadov uhnú.

Go Nicole Ari Parker GIF by Fox TV - Find & Share on GIPHY

13. Pri zaspávaní trasiem pravou nohou, akože naozaj turbo rýchlosťou. Raz som zaspával vedľa slečny, ktorá si myslela, že masturbujem. Tá situácia bola viac než nepríjemná pre nás oboch.

14. Keď som sám, z času na čas začnem len tak žobroniť o svoj život, akoby tam bol so mnou niekto, kto sa ma práve chystá zachlomaždiť. Napríklad smerujem na záchod a popod nos si mrmlem: „Bože, len to nie. Nenechaj ho urobiť to! Veď on ma dobodá! Pomóóóc!!!“ A potom sa hodinu smejem na tom, aký som retard.

15. Dostal som Snoopyho, môjho psa, keď som mal desať rokov. Odjakživa miloval šalát, išiel sa za ním potrhať, takže vždy, keď som mal niečo s listovým šalátom, napríklad sendvič, vybral som ho odtiaľ a hodil mu ho. Pred štyrmi rokmi zomrel.

Po sedemnástich rokoch po jeho boku ešte stále pri krájaní šalátu odložím trochu nabok, aby som mu ho mohol hodiť. Myslím, že som jediný na svete, kto si pripraví viac šalátu, ako potrebuje, len aby si ho potom mohol zjesť smútiac, že jeho verný parťák tu už dávno nie je.

16. Keď sa frajerka vráti domov z práce, hrám sa, že som mŕtvy. Vždy začne šalieť, trasie so mnou v snahe ma prebrať a drží ju to až dovtedy, kým sa nezačnem rehotať. Po toľkých razoch, čo som to spravil, by človek čakal, že už ju to nedostane, no hrám to naozaj presvedčivo. Vymyslím si polohu, nahodím kamenný výraz… očividne je to uveriteľné.

Shutterstock

17. Niekedy si v hlave začnem hláskovať určité slovo a robím to dovtedy, až začne znieť ako totálny nonsens. 

18. Hlasitosť na všetkých mojich rádiách a televíziách musí byť nastavená na nepárnom čísle. Kedykoľvek mi to niekto preladí, diskrétne sa prikradnem k ovládaču a zmením to naspäť. Ak sa mi to nepodarí, vymyslím si nejakú banálnu blbosť, kvôli ktorej sa musím chytiť ovládača a vtedy to rýchlo prepnem.

19. Točím sa do kruhu a premýšľam o veciach. Beriem to ako skutočnú aktivitu, niekedy si na to normálne vyhradím čas. Minule som sa hodinu točil na mieste a premýšľal o nesmrteľnosti chrústa. Sám neviem, ako je možné, že som sa vtedy nedogrcal.

20. Keď jem doma pukance, vždy najprv povyjedám tú tvrdú kukuricu na spodku balíčka, ktorá nestihla prasknúť, až potom sa pustím do tých ostatných. Ani neviem, kedy sa to začalo, ale neviem s tým prestať.

Shutterstock

Zdroj: Edwoodz3 / Reddit


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
71
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Maniere nepríjemných učiteliek, ktoré zažil počas školských čias každý z nás

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME