Ľudia zdieľajú tajomstvá, ktoré nechcú prezradiť ani vlastnej rodine

Niektoré veci si treba nechať pre seba…

Zdroj: AllClear55 / Pixabay

Rodina, to sú ľudia nášmu srdcu najbližší, s ktorými väčšinou zdieľame všetky detaily nášho súkromného života. A predsa existujú veci, ktoré človek nemôže prezradiť ani im. O takéto veci sa podelili ľudia na Reddite a my sme pre vás zozbierali tie, ktoré vás zaručene nechajú zízať na obrazovku ako teľa na nové vráta.

1. Nenávidím syr. Seriózne, mami, prečo musíš mať pamäť ako akváriová rybička?

2. Kúpil som si svoj prvý stierací žreb a náhodne vyhral desať tisíc. Mám 18. Rovno som ich vložil na sporiaci účet, no našim som o tom ešte nepovedal.

3. Niekedy si proste len tak sadnem do auta a odídem preč. Nemám konkrétnu finálnu destináciu, jednoducho len potrebujem niekam vypadnúť a prečistiť si hlavu. Robím to, odkedy som spravil vodičák. Mama sa ma stále pýta, načo skladujem v aute spacák, no vždy jej o tom klamem, pretože sa mi to nechce rozpitvávať.

4. Študujem grafický dizajn a celé dni trávim na počítači učením sa nových vecí. Videohier som sa nedotkol už celé mesiace, no naši si aj tak stále myslia, že sa každý deň len hrám.

Computer Hacking GIF - Find & Share on GIPHY

5. Znásilnila ma moja autistická staršia sestra. Nemôžem to nikomu povedať, pretože je „iná“ a má „špeciálne potreby“ a viem, že aj napriek tomu, že spravila niečo hrozné, by všetci boli na jej strane. Chystám sa to však prezradiť terapeutke.

6. Týždeň po maturite som sa snažil v pivnici obesiť, no pretrhlo sa mi lano. Nemohol som ísť na vysokú a nevidel som svoju budúcnosť veľmi ružovo, tak som to chcel skončiť rovno. Tento piatok to bude presne päť rokov, odkedy sa to stalo. Môj život stále nie je ružový, stále mám všelijaké nepekné myšlienky, no bojujem a každý deň sa snažím posúvať vpred.

7. Oci, naozaj nie som taká neschopná, ako si myslíš. A to, že mi dýchaš na krk, nech robím čokoľvek (od varenia až po šoférovanie) vo mne vzbudzuje chuť niečím ťa ovaliť. Och… a už solídnych pár rokov nie som panna.

8. Moja rodina vie, že sa živím písaním romantických noviel. Čo však rozhodne nevie, je fakt, že som niekoľko rokov namiesto romantických noviel písala prevažne prudko erotické sr*čky – v podstate porno na papieri. To znamená, že nikto ani len netuší, že každý jeden darček, ktorý som im kedy dala, som si mohla dovoliť len vďaka svojim zvrhlým perverzným predstavám.

Raz som dala mame drobnú sošku sloníka, ktorá sa teraz hrdo týči na rímse od krbu. Keby len vedela, že je to priamy výsledok môjho kvetnatého opisu divokej bukkake scénky… ale nevie. Je to len medzi mnou a sloníkom. A tak to pekne aj ostane.

Aviva Drescher Writer Gif By RealitytvGIF - Find & Share on GIPHY

9. Som neplodná. Všetci čakajú bábätko, no ono nikdy nepríde.

10. Raz ma na strednej suspendovali, pretože som mal veľa vymeškaných neospravedlnených hodín (najdivnejší trest na svete, ale okej). Moja mama o tom vedela, no nechcela, aby sa o tom dozvedel takto a bol zo mňa sklamaný. Tak sme sa dohodli, že sa budem poctivo učiť, dostanem sa zase na správnu cestu a otcovi o tom nič nepovieme. A tak sa aj stalo. Mám 30 a otec stále o ničom nevie.

11. Neznášam svoju sestru. Je to egoistická, egocentrická otravná mrcha, ktorej nezáleží na nikom inom, len na sebe samej. Vždy vyvoláva konflikty, a potom sa tvári ako najväčšia hrdinka, že sa vie za seba postaviť. Vždy sa hrá na obeť. Rodičia aj ostatní dvaja súrodenci chodia okolo nej po špičkách, len aby princezná náhodou nevybuchla. Zvykol som to robiť tiež, ale už mám toho plné zuby. A hádajte, kto sa napokon stal čiernou ovcou rodiny, pretože chúďatko sestru odpísal? Samozrejme, že ja.

12. Predstieral som, že som dostal pracovnú ponuku v inom meste, vzdialenom od našich dobrých 3,000 kilometrov. Potreboval som sa od nich už dostať preč.

Good Bye GIF - Find & Share on GIPHY

13. Bol som narkoman. Narkoman, ktorý niekoľkokrát uvažoval o samovražde, no ktorý bol schopný dať si poriadny detox a opäť sa postaviť na nohy. To všetko bez toho, aby naši čo i len tušili, že som vôbec nejaký problém mal. O nejaký čas neskôr som sa o tom rozprával s otcom a bol veľmi šokovaný. Myslel si, že som odišiel z mesta za lepšou prácou, pritom pointa bola odtrhnúť sa od sveta, ktorý ma doma obklopoval. S platom som išiel rapídne dole, ale stálo to za to.

14. Rozumiem po ukrajinsky a viem, ako často sa moji rodičia rozprávajú o tom, že mala ísť mama radšej na potrat alebo ma dať na adopciu.

15. Mám 39 rokov a som multimilionár, takže už nikdy nebudem musieť pracovať. Rodina si myslí, že som obyčajný freelancer, ktorý veľa cestuje a nejako sa nad tým nepozastavujú. Myslím si, že je to tak najlepšie.

16. Mám obrovské tetovanie na predlaktí, už asi desať rokov. Plánujem si ho dať v blízkej dobe odstrániť laserom. Za posledných desať rokov som nemala pred rodičmi krátke rukávy ani raz. Keby zistili, že mám to tetovanie, stiahli by ma z kože. Sú veľmi konzervatívni. Ale v lete mi tie dlhé rukávy naozaj dávajú zabrať.

Help Me Run Away Rock On GIF by St. Lucia - Find & Share on GIPHY

17. Tri roky dozadu som naschvál vrazila autom do stromu, aby som sa vyhla práci. Moji kolegovia ma šikanovali a predstava, že tam musím ísť zas a znova, lebo nebudem mať ani na nájom, ma desila. Tak som (pomaly) nabúrala autom do toho stromu a získala tým niekoľko mesiacov platenej PN-ky.

18. Okrádam zlodejov. A tvorí to prevažnú väčšinu môjho príjmu.

19. Moja rodina sa ma neustále pýta, či si pamätám na tie hrozné veci, čo mi robili agresívni frajeri mojej mamy a ja im pre dobro všetkých vždy odpoviem nie. Viem, že sa veľmi snažili a obetovali všetko, čo mohli, len aby ma z toho domu dostali a nechcem, aby si mysleli, že to bolo zbytočné.

V skutočnosti si však toho pamätám dosť. Najviac mi však v hlave utkvela spomienka, ako mi jeden z tých pedofilov strčil hlavu pod vodu, snažil sa ma utopiť a moja mater len nonšalantne z diaľky kričala, nech prestane.

20. Začiatkom puberty som si vždy na záchod brával gameboya, aby som sa mohol hrať Pokémonov, kým som robil ťažký biznis. Trávil som tam toľko času, až si naši začali myslieť, že tam masturbujem. Dodnes mi neveria, keď sa im snažím vysvetliť, ako to naozaj bolo.

Join Us Pokemon Go GIF by Product Hunt - Find & Share on GIPHY

Zdroj: IMA_COW_IRL / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
14
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
11 svetoznámych miest, ktoré majú svoju dvojičku aj na Slovensku

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME