Ľudia sa podelili o najtrápnejšie veci, ktoré vyparatili počas svojich prvých vzťahov

Všetci máme takéto historky. Bohužiaľ.

Zdroj: Shutterstock

Prvé lásky, prvé pusy… keď si na to spomenieš, ešte teraz sa červenáš až za ušami. Tak veľmi si sa tešil na všetky tieto partnerské radovánky, a takým fiaskom sa to skončilo, keď si sa ako malý a neskúsený rozhodol zobrať iniciatívu do vlastných rúk. Ale neboj, vôbec v tom nie si sám. Úplne rovnako sú na tom aj títo ľudia, ktorí sa na Reddite podelili o svoje prvoláskové trapasy.

1. Ja a môj prvý „akože frajer“ sme absolútne nevedeli, ako sa má bozkávať. Mali sme asi trinásť. Stáli sme oproti sebe s očami naširoko otvorenými, ako posadnuté bábiky sme si navzájom oblizovali ksichty a snažili sa tváriť, aké to je príjemné. Robili sme to na verejnosti, v škole. Dodnes si pamätám, ako okolo nás prešiel chalan z vyššieho ročníka a cez slzy smiechu zakričal: „Deti, preboha, zavrite tie oči!“

2. Môj prvý frajer sa so mnou oficiálne nerozišiel, len sa mi prestal ozývať. Bolo mi príliš trápne priznať si, že sa na mňa len tak vykašľal, tak som každému hovorila: „Jasné, že sme stále spolu. Len som ho už asi mesiac nevidela.“ Mala som šestnásť.

Shutterstock

3. Plavili sme sa po rieke na kanoe a ja som sa natiahol, odtrhol akúsi riečnu burinu a pred ňou ju zožral. Bol som si istý, že ju tým ohúrim. Nestalo sa. Ešte teraz sa cítim trápne, keď si na to spomeniem. Mimochodom, bola tam s nami aj jej mama.

4. Spoločne sme naplánovali, na presnú minútu, kedy si dáme prvú pusu. To neznie až tak tragicky, však? Obaja sme boli nervózni, bol to náš prvý vzťah… tak som si preventívne založil internetovú stránku s odpočítavaním času, aby som ten náš prvý bozk náhodou neprešvihol.

5. Odprevádzal som ju domov, kde som ju plánoval na prahu dverí romanticky pobozkať. Nikdy predtým som to nerobil. Celú cestu som si oblizoval pery, pretože som mal pocit, že sú suché a nechcel som, aby som mal v takýto veľkolepý okamih papuľu ako šmirgeľ. Po desiatich minútach sa na mňa nepríjemne pozrela a skonštatovala: „Môžeš s tým, prosím, prestať?“ Až vtedy mi došlo, že som asi vyzeral ako idiot.

6. Boli sme v siedmej triede a chodili sme spolu asi dva týždne. Vytlačil som si falošný sobášny certifikát s našimi menami. Keď prišla ku mne, natešene som jej ho ukázal. Bola to jej prvá a posledná návšteva. Okamžite zavolala mame a s plačom odišla domov.

Shutterstock

7. Nikdy som sa s ňou nerozprával. Ani vtedy, keď sme boli v jednej miestnosti a sedeli sme od seba doslova pár centimetrov. Obaja sme boli príliš hanbliví, tak sme si radšej posielali správy cez mobil.

8. Po dvoch mesiacoch som sa rozhodol, že ju už viac ako ľúbim, ale nie ešte celkom milujem. Tak som jej povedal, že ju veľmi „ľubujem“. O dva týždne nato ma poslala do hája.

9. Povedala mi, že nám to lepšie fungovalo ako kamarátom. Ja zblbnutý všetkými tými americkými filmami, v ktorých takéto srandy fungujú, som si vymyslel, že musím urobiť nejaké obrovské romantické gesto. Podľa môjho nie celkom správneho úsudku sa nemalo čo pokaziť.

Celé týždne som si nacvičoval pesničku na ukulele. Potom som si ju počkal po softballovom tréningu pri telocvični a pred všetkými jej kamarátkami zanôtil „You’re Beautiful“ od Jamesa Blunta. Väčší trapas som hádam nezažil. Doteraz nechápem, ako som sa na niečo také nechal nahovoriť.

Shutterstock

10. Bolo to na strednej. Na naše prvé výročie som jej ušil plyšáčika v tvare zajačika s jej menom a v hlave som si predstavoval, ako sa z neho bude tešiť. V ten deň sa so mnou rozišla. Aj napriek tomu som sa jej ho snažil dať, no hodila mi ho naspäť do skrinky a odišla.

11. Boli sme v puberte, plieskali nami hormóny a očividne nám prišiel ako strašne super nápad začať sexovať uprostred miestnosti plnej našich kamarátov. Niektorí z nich s nami sedeli na tej istej sedačke. Chúlili sme sa pod dekou a snažili sa čo najmenej hýbať, aby si mysleli, že sa len mojkáme, ale vôbec nám to nežrali. Po pár minútach sa všetci zdvihli a odišli do inej miestnosti.

12. Nakreslila som si do denníčka malé ružové srdiečko zakaždým, keď sme to robili. Myslím, že ich tam bolo dokopy skoro dvesto.

13. Mal som asi dvanásť, keď som si našiel prvú frajerku. Väčšinou sme len chodili von, no jedného dňa som sa rozhodol naplánovať rande v kine a každý, kto mal v tomto veku rande v kine, vie, že to znamená jedno – bude prvá pusa. Ja som nemal ani páru, ako sa to robí, tak som išiel po pomoc k staršiemu bratovi (o rok staršiemu).

Shutterstock

Povedal mi, nech sa nestresujem, že jediné, čo treba, je jazykom v jej ústach urobiť každé písmenko abecedy. A tak som spravil. Začal som jej v ústach krútiť jazykom do tvaru písmena a, potom b, c… pri f sa odtiahla, na sekundu sa na mňa pozrela a potom nalepila oči na plátno. Cestou domou neprehovorila ani slovo a na druhý deň sa so mnou rozišla.

14. Moja prvá skutočná priateľka bola z Turecka. Jedného dňa ju prišla navštíviť jej mama, ktorá vôbec nehovorila po anglicky a ja som mal o to väčší stres ju spoznať. Ani to ma však neodradilo skúsiť jeden veľmi nemiestny vtip.

Uprostred večere v reštaurácii som padol na koleno a tváril sa, že jej dcéru žiadam o ruku. Skoro jej oči vypadli. Keď vyzerala, že už-už skolabuje, vrátil som sa naspäť na svoje miesto a začal sa smiať. Smial som sa celkom sám.

15. Vytvoril som nám spoločný účet na MySpace, kde sme zdieľali všetko o našej krásnej nehynúcej láske. A ešte som si odkladal každý obal od kondómu, ktorý sme spolu použili.

Shutterstock

Zdroj: mrscoot / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
24
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
17
Uups
Haha Haha
218
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
FUNNYBIZ: Značka OpimeMa ponúka najlepší merch na akcie, kde nie je núdza o alkohol


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME