Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 31.3.2023
sk
Benjamín
cz
Kvido
, Quido

Niekedy ti stačí jeden pohľad a vieš, že dvaja ľudia sa k sebe hodia. Možno nie sú dokonale kompatibilní, aj napriek tomu niečo medzi nimi perfektne funguje a je zjavné, že ešte dlho fungovať bude. Mladomanželia z dnešných historiek, o ktoré sa ľudia zo svadobnej brandže podelili na Reddite, sú presným opakom. Bohvie, ako sa navzájom vlastne dotlačili pred oltár a hlavne prečo, no očividne sa tak stalo. No koľko im to vydrží… to už je iný príbeh.

1. Fotil som ženícha. Zrazu sa mu rozžiarili oči, tak som sa otočil a čo nevidím, do miestnosti vošla nádherná mladá žena v krátkych šatách, ktorá rozhodne nebola jeho nastávajúca. Rozbehol sa k nej, zobral ju do náručia a zatočil ju vo vzduchu. Najkrajší úsmev, aký sa mi za celý deň podarilo zachytiť. Rozviedli sa po pol roku.

2. Prišla chvíľa, keď si mali pred oltárom povedať svoje áno. Nevesta povedala „áno“. Ženích povedal „asi hej“.

3. Počas recepcie som začul, ako nevesta hovorí, že si najprv myslela, že na rande pozvala jeho brata-dvojičku. Bolo by to vtipné, možno aj celkom milé, no ona pokračovala. Básnila o tom, aké je jeho dvojča dokonalé, že by sa k sebe omnoho viac hodili a celé to zakončila tým, že jej terajší manžel je ale „celkom dobrý chlap, z ktorého bude schopný prvý manžel“.

4. „Ak má niekto námietky, nech sa ozve teraz, alebo nech mlčí už navždy,“ povedal oddávajúci. Vtedy sa z posledného radu ozval šialený rev. Bol to niekoho syn, asi 2-ročný chlapček, a všetci sa začali smiať, že to bude asi znamenie. Smiech ich prešiel, keď po menej ako roku požiadali o rozvod.

Shardayyy Photography / Unsplash

5. Započul som, ako sa nevesta hádala so ženíchom, že by jeho matka nemala zhrabnúť všetky peniaze, čo im svadobní hostia nechali. Ak toto nie je varovný signál, tak potom už fakt neviem.

6. Deň pred svadbou sa brutálne pohádali, a až dokiaľ sa nevesta polhodinu pred obradom neuráčila ukázať v šatách, nikto si nebol celkom istý, či sa vôbec zoberú. Ženích viac tancoval s vlastnou mamou ako so svojou manželkou. Za ten čas jeho drahá sedela v kúte a sťažovala sa od jedla až po hostí na všetko, na čo sa len sťažovať mohla.

7. Bolo to tretíkrát, čo si ma najala tá istá žena. Všetci traja ženísi vyzerali úplne rovnako.

8. Pracujem v hoteli. Prišiel som na nočnú a zistil som, že všetci svadobčania už odišli (bolo jedenásť večer a hostina mala trvať minimálne do jednej rána), lebo sa mladomanželia do krvi pohádali a nevesta odišla spať k mame. Čo si budeme hovoriť, odštartovali to vo veľkom.

Pixabay

9. Robím svadobné pozvánky. Väčšinou na ne píšem „rodičia nevesty a rodičia ženícha vás srdečne pozývajú na svadbu toho a toho“, no táto nevesta trvala na tom, aby tam ženíchovi rodičia neboli uvedení vôbec. Paradoxne, boli to práve oni, čo platili väčšinu svadobných výdavkov… vrátane mňa.

10. Robil som DJa na svadbe a ženích bol totálny kretén. Nevesta predniesla krásny prípitok, a keď bol rad na ňom, povedal, že on nič hovoriť nebude. Nevestina sestra sa ho snažila uprosíkať, aby povedal aspoň niečo, tak sa postavil, zamraučal do mikrofónu, že „nevesta je dnes pekná“, a zase si sadol.

Keď som si v noci nakladal techniku do auta, našiel som ju plakať na obrubníku. Vraj ju tri dni dozadu udrel a dnes sa o to pokúsil znovu, keď ho s malou dušičkou prišla poprosiť, aby už toľko nepil a začal sa venovať hosťom. Neviem, ako to s nimi nakoniec dopadlo, ale úprimne dúfam, že ho veľmi rýchlo poslala kade ľahšie. Niečo mi však hovorí, že to sa nestalo.

11. Zabezpečujem catering. Vedel som, že sa rozvedú rovnako rýchlo, ako sa vzali, keď nevesta začala robiť oči na ženíchovho svedka, zatiaľ čo chudák chlap sám grcal v kúte.

12. Veľa rokov dozadu som popri práci piekla a sem-tam som dostala zákazku na svadobnú tortu. Na túto nevestu asi nikdy nezabudnem. Normálne sa zosypala, zamkla sa v kúpeľni a začala revať, pretože jej bezočivý za-chvíľu-manžel trval na tom, že nechce jahodovú plnku, lebo má alergiu na jahody. „Láska, vylez z tej kúpeľne, prosím,“ kričal na ňu spoza dverí. „NieeeeEEeeeeEeeEee!“ Skoro som sa od hanby prepadla.

Pixabay

13. Prišiel za mnou ženích (bola som mu prakticky úplne cudzia) a so všetkou vážnosťou sa ma spýtal: „Čo by si robila, keby si prichytila svojho nastávajúceho, ako súloží s partnerkou z tanečného kurzu, tri týždne pred svadbou?“ Len som pokrútila hlavou a odišla. Dva mesiace.

14. Často robím čašníčku na svadbách. Tento ženích sa ožral pod obraz boží a snažil sa začať bitku s jedným mojím kolegom. Kolega sa nechytal, tak mu napokon vrazil jednu do brucha, a nevesta? Bola nahnevaná, ale nie prekvapená. A to asi o niečom svedčí.

15. Svadba skončila hodinu po tom, ako začala. Nevesta sa nahnevala na ženícha, pretože „vyzeral, akoby sa posr*l“ a to na jej fotkách s prenajatými alpakami nevyzeralo dobre. Áno, prenajali si alpaky. Nie, fakt neviem prečo.

16. Mama nevesty sa snažila pretiahnuť jedného z našich kuchárov (pracujem pre cateringovú agentúru), vysokého starého Taliana. Nevesta ju musela doslova odtiahnuť z kuchyne (dvakrát!!!), lebo si nechcela dať povedať. Na to sa chúďa dievča úplne zosypalo a ženích, namiesto toho, aby utešil svoju manželku, radšej kamsi zdúchol a chľastal.

Drew Coffman / Unsplash

Zdroj: Justhearmeoit / Reddit


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje