Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek

Luxus ako z katalógu. Takto bude vyzerať byt Jasminy a Rytmusa s luxusným výhľadom

Jasmina ukázala ich budúce hniezdočko lásky.


O Jasmine Alagič a Patrikovi „Rytmusovi“ Vrbovskom je známe to, že vlastnia viacero nehnuteľností. Bývajú v krásnom rodinnom dome v Malinove a okrem toho kúpili nehnuteľnosť v Petržalke s luxusným výhľadom na Bratislavský hrad.

Okrem toho už dlhšie zvažovali nehnuteľnosť v Dubaji. Teraz sa však Jasmina na sociálnych sieťach pochválila s tým, ako bude vyzerať ich nové bratislavské hniezdočko lásky.

Byt kúpili ešte na jar v roku 2023. „Boli sme pozrieť náš byt. Ja dodnes nechápem, že budem bývať a budem mať domácnosť, kde uvidím na hrad,“ vyjadrila sa vtedy Jasmina. Čoskoro však ich vysnívaný bytík nadobudne finálnu podobu.

A práve s jej vizualizáciou sa pochválila moderátorka na Instagrame. „Neverím, že po rokoch čakania v obrovskej radosti ideme realizovať! Tak, ako som sľúbila, priatelia naši, ďakujeme za všetko, čo s vami a aj vďaka vám môžeme zažívať! Toto je vizualizácia dennej časti nášho nového bytu. O všetko sa stará štúdio interiérového dizajnu, takže čokoľvek by ste chceli vedieť, prosím, pokojne píšte rovno im,“ napísala Jasmina na Instagrame.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.