Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Má už Jennifer z Ruže pre nevestu priateľa? S Jakubom Jablonským má spoločnú minulosť

Prezradila zaujímavosti z minulosti aj prítomnosti.


Diváci šou Ruža pre nevestu už dnes na Voyo a zajtra na televíznych obrazovkách spoznajú víťazku, ktorej Radko nasadí prsteň a začne s ňou tvoriť pár aj mimo kamier. Tesne pred bránami finále Radko poslal domov snaživú Jennifer, ktorá z toho bola naozaj smutná.

„Je mi to strašne ľúto, lebo som čakala, že si vyberie mňa,“ priznala ešte na televíznych obrazovkách. Ruža sa však natáčala nejaký čas vopred a Jennifer teraz prekvapila na Instagrame zábermi s novým chlapom v živote.

Na Instagrame dala fanúšikom možnosť pýtať sa jej na čokoľvek. Samozrejme, pristála jej tam aj otázka, či niekoho má. „Neviem, mám? To je teraz otázka,“ napísala k fotke, kde ju neznámy muž drží za stehno.

„Brutálna topka je to, ako ľudia píšu, že zúfalo hľadám priateľa. Nie, nehľadám ho zúfalo. Prečo by som ho mala hľadať zúfalo? Keď to príde, tak to príde. A čo vy viete, ja už možno aj niekoho mám,“ dodala neskôr vo videu, ktoré uverejnila ako reakciu na komentáre a klebety.

Prvé reakcie Ruža pre nevestu

Odporúčame prečítať:

Psychologička vysvetlila, prečo Slováci milujú Ružu pre nevestu či Love Island. Je sledovanie reality šou nebezpečné?

Minulosť s Jablonským

V relácii Bez ruže prezradila ďalšie zaujímavé informácie zo svojej minulosti. Moderátor jej totiž ukázal vtipné video, ktoré natočila ešte na Srí Lanke a diváci ho ešte nemali možnosť vidieť. Otvoril tým tému herectvo a zaspomínala si tak na to, že bola v triede so známym hercom.

„No však s Kubom Jablonským som chvíľu bola,“ priznala, že s ním chodila do 2.A. Dodala však, že školu nedokončila, no možno ju aj tak niekedy uvidíme hrať na televíznych obrazovkách.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.