Mačka bola nemilosrdne vyhostená z vlaku. Nemala totiž cestovný lístok

Tento kontrolór mal svoje princípy.

Zdroj: Shutterstock

Na Slovensku to čierni pasažieri nemajú ťažké. Kapsáčmi vyzbrojené holohlavé trio svieti na zastávke ako vianočný stromček uprostred Hlavného námestia, a pokiaľ nie si úplne slepý, vieš sa im vyhnúť. Cestu vlakom môžeš zase presedieť na záchode. Ten sa totiž, súdiac podľa čistoty dosky a vábivej arómy, kontroluje tak dvakrát do roka.

Iné krajiny také benevolentné nie sú. Kontrolóri namiesto špárania sa v nose naozaj vykonávajú svoju prácu a lístok musí mať bez výnimky každý. Dokonca ja mačka. Jasným dôkazom toho je aj video, ktoré sa nedávno objavilo na TikToku a odvtedy obehlo takmer celý internet. Zachytáva súboj mačky a nekompromisného kontrolóra lístkov, ktorý nebol ani v tomto prípade ochotný upustiť od svojich princípov.

Kontrolór nemilosrdne vyviedol mačku z vozidla

Mačka v súboji, ktorý vlastne súbojom ani tak celkom nebol, prehrala. Video bolo natočené v nedeľu 11. októbra v jednom z regiónov Čínskej ľudovej republiky. Do jedného z miestnych vlakov sa „nenápadne“ priplichtila mačka, prísnemu oku kontrolóra však nemala šancu uniknúť. Ten neváhal – zobral ju za predné packy a vyviedol ju von. 

@lovelypets2000

passengers without a ticket will be kicked off the train😝😝😝#funny #tiktok #fyp #foryou #cute #petlover #lovely #cat

♬ original sound – asherroselyn1

Identita prešibanej chlpatej beštie nie je známa. Väčšina ľudí predpokladala, že ide o túlavú mačku, ktorá sa chcela len uvelebiť kdesi v teple, iní sú presvedčení, že pouličná mačka vyzerá inak. „Táto je očividne čistá a priateľská. K túlavej mačke by si sa nemal ani len šancu priblížiť, nieto ju ešte chytať,“ podotkol jeden z používateľov, ktorý verí, že mačka je strateným domácim miláčikom. 

Internet si mačku okamžite zamiloval

Tak či onak, ľudia na internete si huňatého páchateľa zamilovali. „Bože, to je rozkošné. Pozrite sa na tie malé cupitajúce nôžky,“ napísala jedna z používateliek, poukazujúca na nulové známky protestu, keď kontrolór mačku eskortoval z vlaku von. „Očividne si myslela, že cestovné sa platí v roztomilosti,“ dodal zase niekto ďalší.

Shutterstock

Zdroj: Douyin /4999656/ TikTok

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
6 vecí, ktoré robia ľudia, ktorí sa len hrajú, že majú peniaze


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME