Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Ľudia a ich zvierací domáci miláčikovia majú naozaj rôzne zvyky a rituály. Možno si už aj ty zažil, že ťa tvoj psík či mačka vyprevádza, keď ideš do práce, prípadne ťa radostne víta, keď sa vrátiš. Ako píše portál Metro, podobne je na tom aj 33-ročný Michael Collins. Ten má doma roztomilú mačku menom Sox, a vždy keď odchádza do práce, jej zamáva.

A Sox vždy sedí pri okne a labkou mu zamáva naspäť. Táto činnosť sa jej evidentne zapáčila, pretože často sleduje okoloidúcich a nezabudne zakývať aj im. Michael prezradil, že rada kýva aj iným mačkám na ulici. Ako sa jej majiteľ ďalej vyjadril, Sox vždy počas jeho odchodu do práce sedávala na parapete okna. Jedného dňa jej proste automaticky zamával a ona zdvihla labku na sklo okna.

Odvtedy sa táto situácia opakuje každé ráno, už celé tri roky. Michael sa ale až teraz rozhodol celú rozlúčku natočiť na video a uverejniť ho na sociálne siete. „Rozhodol som sa natočiť to a hodiť to na Twitter a sociálne siete, keďže toto obdobie je momentálne dosť depresívne, a ja som chcel, aby to ľudí trochu povzbudilo a pobavilo,“ dodal Michael.

Netreba snáď zdôrazňovať, že video sa stalo okamžitým hitom (Mikeov pôvodný príspevok na Twitteri má v čase písania tohto článku 230-tisíc zhliadnutí), nehovoriac už o tom, že o ňom prinieslo správu viacero spravodajských webov. Podarená mačka a jej milý pozdrav iste spríjemní deň aj tebe.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.