Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.12.2023
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Zvieratká nepozerajú na to, či je vhodná chvíľa, keď majú hlad, skrátka idú za hlasom svojho žalúdka. Výnimkou nie je ani mačka, ktorá sa na fare v Canterbury chtiac-nechtiac postarala o poriadny rozruch. Zasiahla totiž do kňazovej kázne. Píše o tom portál LADbible.

Občerstvila sa počas kázne

Dekan Robert Willis z anglického mesta Canterbury viedol v pondelok ráno online omšu. Sadol si vonku do záhrady a položil na stôl džbán, v ktorom bolo mlieko. A to zrejme robiť nemal, pretože džbán sa stal predmetom pokušenia malého nezbedníka. Mačka Tiger, taktiež žijúca na fare, vyskočila na stôl vedľa neho a ponúkla sa z jeho mlieka. Všetko bolo zaznamenané na kamere spolu s kázňou dekana.

Dekan reagoval pohotovo

Keď si kňaz uvedomil, čo sa deje, zastavil svoje kázanie a divákom sa ospravedlnil. Tiger pritom nerušene pokračoval v ponáraní labiek do džbánu a predtým, ako opustil stôl a tým aj online prenos, ich ešte poriadne poolizoval.

YouTube video

Nebolo to prvýkrát

Nestalo sa prvýkrát, že si mačky z katedrály v Canterbury ukradli pozornosť pre seba. V máji sa jedna z mačiek, kocúr Leo, stala senzáciou, keď zmizla pod Willisovým plášťom taktiež uprostred online kázne. Tiger je jedna zo štyroch mačiek žijúcich na dekanáte a ako je vidno aj z fotografií na facebookovej stránke dekanátu, majú tam aj iné zvieratká.

Join Dean Robert – and friends ????- for today’s Morning Prayer from the gardens of Canterbury Cathedral bit.ly/CCathWorship.#ChurchOnline #ChurchatHome

Gepostet von Canterbury Cathedral am Samstag, 27. Juni 2020

Zdroj: LADbible


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.