Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Mačka vyštudovala univerzitu. So svojou majiteľkou sa totiž zúčastnila každej prednášky

Poctivá zvieracia študentka si užila promócie!


V čase pandémie prešli takmer všetky školy na dištančný spôsob výuky. Podobne svoje školské dni trávila aj Francesca Bourdier, ktorá v týchto dňoch absolvovala promócie na University of Texas. Ako ale píše aj portál LADbible, nebola sama. Spolu s ňou sa do slávnostného talára obliekla aj jej mačka Suki. Zaslúžila si to, keďže sa s Francescou zúčastnila každej jednej internetovej prednášky.

Bourdier na Instagrame zdieľala ich spoločné fotky. „Áno, moja mačka sa zúčastnila každej Zoom prednášky, ktorú som mala, takže budeme promovať spoločne,“ napísala k tomu. Používateľov si tým absolútne získala. „To je tá najroztomilejšia a najoriginálnejšia vec, akú som videl za veľmi dlhý čas! Obom gratulujem!“ napísal jeden z nich. „Toto mi poriadne spríjemnilo deň! Gratulujem!“ pridal sa ďalší.

Hrdá absolventka

„Väčšinu času som bola vo svojom byte a vedľa seba som mala svoju mačku,“ povedala Francesca novinárom. „Kedykoľvek som mala prednášku cez Zoom, bola tu, skoro akoby ju chcela počúvať. Vždy len sedela pri mojom notebooku.“

Dodala, že s jej skúsenosťami sa iste dokáže stotožniť mnoho ľudí, ktorí tiež museli absolvovať prednášky na diaľku, pričom im do záberu často liezli ich domáci miláčikovia.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.