Majiteľ baru nainštaloval pred bar elektrické oplotenie. Chce, aby ľudia dodržiavali bezpečný odstup

Keď to nejde po dobrotky…

Zdroj: Profimedia

Keď po niekoľkých týždňoch a mesiacoch karantény začali reštaurácie a bary opätovne otvárať svoje dvere pre verejnosť, nezaobišlo sa to bez noviniek v rámci ochrany pred novou pandémiou. Majitelia podnikov museli podniknúť určité zmeny v prevádzkovaní svojich služieb, medzi ktoré patrí aj dodržiavanie bezpečného odstupu.

Keď však štandardné postupy neboli postačujúce, majiteľ baru v britskom Cornwalle siahol po radikálnom riešení. Informuje o tom portál LADbible.

Shutterstock

Bežné opatrenia nechceli rešpektovať

S dodržiavaním bezpečnej vzdialenosti a hygienických opatrení majú niektorí z nás, bohužiaľ, stále problém. Nehovoriac o tom, ak majú v sebe nejaké to pivečko.

Niečo o tom vie aj personál v britskom bare Star Inn v meste Cornwall. Medzi zákazníkmi mali pomerne veľké množstvo práve takých jedincov, ktorí nedodržiavali presne vytýčené pravidlá. Chodili im v podguráženom stave za bar a tým pádom nerešpektovali ani bezpečnú vzdialenosť. Z toho vyplynulo, že štamgasti zrejme budú potrebovať „tvrdšiu“ ruku.

Elektrický plot ako riešenie

A tak sa vedenie baru rozhodlo pre pomerne rázny krok. Spolu s výzvou, v ktorej sú zákazníci požiadaní o dodržiavanie rozostupov, nainštalovali po celej dĺžke baru elektrický plot.

Majiteľ podniku Star Inn, Johnny McFadden, prezradil, že to zaviedli výlučne ako opatrenie na dodržiavanie bezpečnej vzdialenosti, nakoľko ľudia nerešpektovali bezpečnostné opatrenia a robili si, čo sa im zachcelo. Aj keď je plot väčšinou vypnutý, majiteľ varuje, že ho môže kedykoľvek zapnúť. Tvrdí, že im tento nápad výrazne pomohol a zákazníci už rešpektujú stanovené pravidlá.

Profimedia

Zdroj: LADbible

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Tieto nákupy dopadli tak zle, že ich ľudia jednoducho museli zdieľať

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME