Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 8.6.2023
sk
Medard
cz
Medard

Pri pohľade do tých obrovských ligotajúcich sa očí by to jeden nepovedal, ale psy vedia narobiť naozaj veľa šarapaty. Títo majitelia o tom vedia svoje. Pod príspevkom používateľky SophieHaigney na Twitteri prezradili, za aké prehrešky dostali ich chlpáči vyhadzov zo škôlky pre psy. Lebo áno, aj také sa deje. Tak sa na tých nezbedníkov poďme spoločne pozrieť. 

1. Otcove dva psy vyhodili zo škôlky, lebo založili „psí gang“.

2. Môjho huskyho vyhodili, pretože odomkol jedny z dverí, vypustil všetky psy von a potom ostal vnútri, aby sa mohol sám hrať so všetkými hračkami. Múdry to pes.

3. Moju nemeckú dogu museli preradiť do koterca s malými psami, pretože medzi veľkými stála ako policajt a brechala na každého, kto sa začal jašiť. „Malý“ bonzák.

4. Nášho chlpáča vyhodili, pretože pootváral všetky dvierka a vypustil psy do vstupnej haly. Dostali sa dokonca aj do kancelárie. Ako by to nestačilo, vlámal sa do miestnosti so žrádlom a vôbec sa nezdráhal obslúžiť sa.

Shutterstock

5. Máme dva psy – nemeckého ovčiaka a jedného menšieho orieška. Nemeckého ovčiaka skoro (dôraz na toto slovo) poslali do teplých krajín, lebo začal žiarliť a bol agresívny na každého, kto sa chcel ku krpcovi čo i len priblížiť. Teraz musia chodiť do separátnych škôlok.

6. Náš sa vysr*l na podlahu (má to vo zvyku, keď je nervózny a teší sa zároveň), a keď sa ho za to pracovníci snažili pokarhať, zorganizoval skupinový protest. Psy musia držať spolu. Nechápem, čo sa im na tom nepozdávalo.

7. Moje dva psy dostali stopku počas spoločnej naháňačky. Spriahli sa voči psíkovi s našuchorenou srsťou, ktorý vyzeral ako ovca, a začali ho zaháňať.

8. Môj pes je taký malý, že ho pomaly od zeme nevidno, aj napriek tomu sa vždy usalašil v najväčšom pelechu a vrčal na každého, kto sa k nemu priblížil. Malý chlpatý sebec, ktorý má rád svoje pohodlie. Bohužiaľ, iné psy z tejto skutočnosti neboli veľmi nadšené, tak sme sa museli rozlúčiť.

Shutterstock

9. Keď som vyzdvihla našu fenku Zoru zo škôlky, pracovníčka mi oznámila, že je neprispôsobivá, pretože sa odparkuje do svojho „dajte mi všetci pokoj“ kúta a vrčí na šteniatka, ktoré jej pokoj nedajú. Nie sme takí všetci?

10. Môjho psa vykopli, pretože si nanosil všetky hračky do jedného kúta a potom sa na ne vycikal. Chcela som sa od hanby prepadnúť, keď mi to hovorili.

11. Náš 8-mesačný krpec musel ísť „na samotku“, pretože sa snažil zdrhnúť vždy, keď niekto otvoril dvere.

12. Bývalá opatrovateľka označila nášho psa ako „nevhodného na stráženie“, pretože sa mu natoľko zapáčila, že sa od nej nepohol ani na pol metra a odháňal všetky ostatné psy, ktoré sa s ňou chceli hrať. O desiatej ráno bol taký unavený, že už nevládal ísť ani na prechádzku.

Shutterstock

13. Mám stredne veľkého psa, a hoci ho nevyhodili, museli ho presunúť do koterca pre veľké psy. Keď bol s malými, snažil sa „uspokojiť“ na každom menšom psovi, ktorý tam bol. Pri veľkých na to už nemal gule (teda metaforické, tie skutočné nemá už dávno). Problém vyriešený.

14. Nevyhodili ju, ale dostala som správu, že moja fena Rose kradne šteniatkam maškrty. Na dospelé psy si netrúfne.

15. Súcitím s každým, komu povedali, že bude „lepšie pre všetky zúčastnené strany, ak nabudúce ostane doma“. Ja nemôžem za to, že rozhrýzol všetky hračky a roznosil chumáče bielej výplne po celom objekte. Fakt nie.

16. Našu vyhodili, lebo sa nechcela hrať. Je to sofistikovaná staršia dáma a hádzanie loptičky je očividne pod jej úroveň.

Shutterstock

17. Môj pes zbožňuje bábätká a vďaka psej škôlke sme mali možnosť zistiť, že aj tie nenarodené. Jedna z pracovníčok bola tehotná a on sa promptne chopil úlohy jej osobného strážcu. Chodil za ňou ako chvost a bol agresívny (čo pre neho vôbec nie je zvykom) na ostatné psy, ktoré sa dožadovali jej pozornosti.

18. Najprv sa hodinu snažil podhrabať pod dvere, a keď pochopil, že nepovolia, tak sa pred ne na znak dominancie aspoň vygrcal. Keby ste videli to spokojné vykračovanie si, keď sme išli domov. Dobre vedel, že sa tam už nevrátime.

19. Moje dva psy sú vražedné duo. Každý deň si vytipovali iného psa, ktorého šikanovali, až dokiaľ ich nezavreli „na samotku“. Keby nás neboli vykopli, aj sama by som ich radšej zobrala preč.

20. Môj Papi je rodený playboy a očividne žije v presvedčení, že šťastný život mu zaručí len čoro-moro s každou fenkou v okolí. V psej škôlke sa nezaprel, a po štyroch hodinách neustáleho karhania zamestnancom rupli nervy. Museli sme prísť preňho a veľmi dôrazne nám vysvetlili, že zajtra sa nemusíme vracať.

Shutterstock

Zdroj: SophieHaigney / Twitter


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje