Majitelia sa podelili o bizarné maniere, ktoré majú ich domáci miláčikovia

Zvieratá sú bezodnou studnicou absurdít…

Zdroj: Paul Hanaoka / Unsplash

Každý člen rodiny má svoje bizarné maniere, bez ktorých by to nebol on. Mama začne vysávať v sekunde, ako ti na zem padne omrvinka z rožka, otec zase otvára pivo ústami…

A čo domáce zvieratká? Tie sú predsa tiež právoplatnými členmi rodiny. Majú aj ony svoje absurdné zvyklosti? Samozrejme, že majú. A títo ľudia sa na internete podelili o tie najzvláštnejšie, ktoré stvárajú ich chlpatí, operení a neviem akí ešte, parťáci. 

1. Zakaždým, keď otvorím mraziak, ako na zavolanie pribehne môj pes a čaká, kým mu dám ľadovú kocku. Potom ju rozžuje, vypľuje na koberec v obývačke a nechá ju tam, nech sa roztopí.

2. Väčšina mačiek nenávidí, keď im niekto chytá bruško a moja je na tom úplne rovnako. Teda, keď je pri zmysloch a hore. No v sekunde, ako zaspí, vyvalí sa na chrbát a nepriamo si pýta, aby som ju začal škrabať na bruchu.

Keďže som jej verný poddaný, vždy sa na túto úlohu podujmem a ona ma odmení radostným pradením. Ale podotýkam, len keď spí. Keby som to urobil, kým je hore, vyškriabala by mi oči, prebrala ženu a ošklbala ma o všetok majetok.

3. Moja mačka kradne z kuchyne paradajky a kladie ich pred vchodové dvere. Keby som dostal euro za každý jeden raz, čo som stúpil vyleštenými topánkami do nahryznutej paradajky, mohol by som si najať snipera, aby ju odstrelil.

Cat Tomato GIF - Find & Share on GIPHY

4. Môj pes má rád, keď ho trošku „nakopnem“ do zadku. Znie to agresívne, ale ja zbožňujem svojho psa a nikdy by som neurobil nič, čo by mu ublížilo, takže nemusíte mať strach. Vždy, keď sedím v kuchyni na stoličke, zasadne mi nohu a čaká, kedy ho trošku kopnem.

Pár sekúnd sa potom šmýka po parketách a očividne mu to príde strašne vtipné. Keď sa došmýka, vráti sa naspäť a celý vysmiaty mi opäť zasadne nohu. Takto sa niekedy hráme aj dobrú pol hodinu.

5. Môj 30-kilový pes vždy radostne skočí rovno do môjho rozkroku, tam sa usalaší a tam ostane sedkať. To, že mne ide gule urvať, mu je celkom jedno. Keď ho začnem odsúvať, pomyslí si, že sa asi hráme, tak sa so mnou začne naťahovať. Buď ho teda nechám sedieť na mojom, už takmer odumretom, mužstve alebo zahájim hodinový boj. No, vyber si.

6. Moje mačky trvajú na tom, že mi budú robiť spoločnosť pri sprchovaní. Jedna sedí v umývadle a necháva na seba kvapkať vodu z kohútika, druhá sedí so mnou vo vani medzi závesom a jej stenou. Nikdy som to nepovažovala za nejako abnormálne zvláštne, až dokiaľ sa mi raz priateľ nechcel vkradnúť do sprchy a vydesene sa ma nespýtal, prečo tu mám celé mačacie komando.

7. Kedysi som mala agamu, ktorá sa mohla voľne špacírovať po byte. Aj kvôli tomu sme nechávali všetky dvere vždy otvorené. Môj muž si postupne začal všímať, že vždy, keď som išla do kúpeľne a zavrela za sebou dvere, rozbehla sa agama (nech už bola kdekoľvek) smerom k dverám a začala do nich hrabať. Neprestala, až dokiaľ som nevyliezla. Dokonca sa nám to podarilo aj nahrať na video:

8. Mám doma nemeckú dogu, ktorá je veľmi… nuž, citlivá. Je háklivá na množstvo vecí a jednou z nich je blato. Keď sa jej podarí stúpiť labkou do blata (alebo, pre lásku božiu, len to nie, do hovienka iného psa), vydesene nadvihne labku do vzduchu a skamenie ako socha. Stojí tak až dokým nepribehnem a labku jej neočistím. Keby som to nechal tak, stavím sa, že tam tak bude stáť až do smrti.

9. Môj pes neurobí nikdy nič bez toho, aby sa uistil, že som s tým v poriadku. Položím pred neho misku s jedlom a normálny pes by sa po nej vrhol ako sup, možno by ju zožral aj s tým jedlom. Ale ten môj nie. Ten pozrie na mňa a poslušne čaká, keď mu potrasiem labkou, dám pusu na hlavu a zaželám mu dobrú chuť. Je to naozaj fascinujúce a rozkošné.

10. Musím sledovať moju mačku. Pri cikaní. Niekoľko rokov dozadu mala infekciu močových ciest a celý proces bol pre ňu veľmi bolestivý. Vtedy mi veterinár nakázal kontrolovať ju, keď chodí na malú a ja som to, pochopiteľne, robila. Lenže to malé „teľco“ si na to akosi zvyklo.

Teraz vždy, keď jej treba cikať, príde za mnou, mňaukajúc ako o život, zadrapí sa mi pazúrikmi do nohavíc a vedie ma k svojmu záchodu. Humorné, aké haló okolo toho robí, ale my sme hlavne všetci šťastní, že už je zdravá.

Talented pooping cat from funny

11. Keď pred mojím psom niekto vytiahne rúž alebo lesk na pery, moja sučka automaticky očakáva, že z neho dostane trošku na ňufák. Parádnica jedna. Dospelo to do štádia, že moja mama už bez zaváhania „ďobne“ na nos najprv jej a teta má zas v kabelke tubu, špeciálne určenú len pre ňu.

12. Mačka mojich rodičov s nimi spáva v jednej izbe. Zvykla si na ich posteľnú rutinu, takže, keď vie, že je čas ísť spať, začne ich otravovať a robí to až dovtedy, kým sa nezdvihnú a neeskortujú ju do spálne.

13. Nepotrebujem si na ráno nastavovať budík, stačí mi mňaukanie mojej mačky. Vždy ma skoro ráno vydurí z postele, lebo vie, že si to hneď namierim do sprchy, napustím si do rúk vodu a nechám ju, aby sa z nich napila. Lebo to je iná voda, ako tá v miske. Lepšia. Ale mne to nevadí. Začala som toto ranné zohýbanie sa v sprche považovať za ranný strečing a všetko je v poriadku.

14. Môj králik urobí všetko preto, aby sa dostal k jedlu. Keď otvorím chladničku, v tej sekunde je vo vnútri (vyskočí na jednu z políc). Moja dcéra musí držať tanier nad hlavou, keď chce jesť na sedačke, inak by ho našla prázdny. A aj tak sa mu z času na čas doň podarí vyskočiť, vysypať jej jedlo na hlavu, a potom sa tváriť, akože nič.

Bunny Nom GIF - Find & Share on GIPHY

15. Moja kobyla trvá na tom, že jej budem škrabať zadok. Inak to proste nejde. Bude ma naháňať po celej ohrade a otŕčať zadok smerom ku mne, až dokiaľ sa nevzdám a nezačnem ju škrabať. Je veľmi vtipné pozorovať jej tvár, keď konečne nájdem to svrbivé miesto. Koľko málo stačí ku konskej radosti…

16. Moja „potkanka“ sa mi vždy zahrabe do oblečenia, a potom začne pískať, akoby od bolesti, že ju pučím. Naozaj neviem, čo tým chce docieliť. Chce sa hrať? Príde jej to vtipné? Netuším. Ale robí to každý jeden deň.

17. Moja korela chce, aby som ju škrabkala… lenže potom ma štipne zobákom, keď ju naozaj škrabkať začnem. A keď ju nezačnem škrabkať, tak ma aj tak štipne, lebo haló, prečo neškrabkám, že?! Hlúpy to vták, ale mám ho rád.

Best Of Week Running GIF by Cheezburger - Find & Share on GIPHY

Zdroj: matthwhz / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
9
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
19
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Sexuálne obťažovanie prasiatkom? Najhoršie nešťastia, ktoré sa stali v Disneylande

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME