Majiteľka eshopu zverejnila bizarnú konverzáciu. Zákazníčka vďaka nej zistila, že ju podvádza frajer

Dôveruj, ale preveruj. A ona to teda preverila.

Zdroj: Shutterstock

Ženy. Na prvý pohľad milé nevinné stvorenia sa pri najmenšom podozrení z nevery menia na krvilačné stopárske psy, ktoré neváhajú zájsť ani tam, kam by ich za iných okolností hrdosť a zdravý rozum určite nepustili. Príbeh tejto slečny je toho jasným dôkazom.

Dôvera by mala byť ťažiskovým bodom každého vzťahu, no ako sa hovorí, dôveruj, ale preveruj. Presne to táto slečna urobila. Preverila si, prečo jej drahý kupuje oblečenie, ktoré sa k nej nikdy nedostalo, a hoci výsledkom bolo zlomené srdce a pobalené kufre, asi je to lepšie, ako žiť pod jednou strechou s niekým, kto ti obrába najlepšiu kamošku. Ale to už predbiehame.

Shutterstock

Žena, ktorá vedie internetový obchod MollyLux, sa na TikToku podelila o zaujímavú konverzáciu so zákazníčkou. „Ahoj. Viem, že je to trochu divné, ale mohla by som mať na teba otázku?“ písalo sa v správe, ktorú si jedného pekného dňa našla vo svojom inboxe. „Pár mesiacov dozadu som medzi frajerovými mailami nechtiac zazrela upozornenie z tvojho eshopu. Oblečenie mi však nikdy nedal,“ pokračovala ďalej neznáma slečna.

Osobné údaje poskytnúť nemohla, no aj tak sa dopracovali k pravde

„V poslednej dobe sa správal zvláštne, preto som ťa chcela požiadať, či by si mi nemohla povedať, na akú adresu bolo oblečenie odoslané. Naozaj ma mrzí, že ti robím starosti.“ Majiteľka obchodu jej odpísala, že kontaktné údaje z dôvodov ochrany súkromia poskytnúť nemôže. Zato sa však môže pozrieť, či bolo oblečenie odoslané na adresu zadávateľa objednávky. 

@itsmollylux

😳🥵 #fyp #123PandoraME

♬ she knows – favsoundds

Pár klikov a majiteľka obchodu zistila to, čo v tejto fáze už asi tušíš aj ty. Adresy a mená sa nezhodovali. „Je to zvláštne, no vyzerá to tak, že objednávka bola odoslaná žene menom Valery,“ napísala podozrievavej slečne. Jej odpoveď ju nemilo prekvapila. „Panebože. To je moja najlepšia kamarátka…“ Z videa sa stal okamžite svetový virál, ktorý má momentálne takmer 11 miliónov zhliadnutí. 

Zdroj: itsmollylux / TikTok

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
13
Fuuj
Fňuk Fňuk
26
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
8
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 slávnych párov, ktoré sa zoznámili počas nakrúcania známych filmov a seriálov


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME