Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 5.3.2024
sk
Fridrich
cz
Kazimír

Majiteľka krčmy si založila profil na OnlyFans. Chce tým zachrániť svoj podnik v čase krízy

Priaznivci jej podniku ho môžu pomôcť zachrániť.


Valí sa na nás energetická kríza, ktorú pocítia nielen bežní ľudia, ale aj podnikatelia. Mnohí z nich budú mať čo robiť, aby nemuseli svoje prevádzky zatvoriť.

Týka sa to aj 40-ročnej Lauren Beers, ktorá so svojím manželom prevádzkuje krčmu v blízkosti anglického Huddersfieldu. Ako píše aj portál The Sun, Lauren sa rozhodla proti zvyšujúcim sa účtom bojovať svojsky: založila si profil na známej stránke OnlyFans.

Tú okrem iného využíva aj mnoho modeliek, ktoré na nej zverejňujú svoje horúce fotky a videá. „Vždy som bola dobrá len v troch veciach: čapovaní piva, roznášaní piva a v prsiach,“ napísala Lauren. „Takže som si myslela, že proste skombinujem obľúbené veci mužov (a mnohých žien). Ak sa prihlásite, môžete nám pomôcť prežiť.“ Mesačné predplatné stojí 12 libier (niečo cez 13 eur).

Lauren v jej snahe plne podporuje aj jej manžel Paul. „Je to jednoduché: robí to, aby zachránila náš podnik,“ podotkol. Predplatitelia si tak budú môcť vychutnať dráždivé Laurenine fotografie či videá a zároveň pomôžu jej biznisu.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.