Majiteľka nevedela nájsť svojho psa. Dôvod jeho zmiznutia ťa prekvapí rovnako ako ju

To poteší a naštve zároveň.

Zdroj: Marliese Streefland, Unsplash

V momente, keď je tvoj štvornohý miláčik vonku dlhšie, ako by mal a zrazu neprichádza, každý jeden majiteľ sa začne báť. Človek v prvom rade dúfa, že je jeho zvieratko v poriadku. Akonáhle ho však nie je možné nájsť, tak nastáva moment, keď rozmýšľaš nad tým, či sa mu náhodou niečo nestalo, nezrazilo ho auto alebo ho nevzal niekto so sebou.

Pravdepodobne mala mnoho podobných scenárov v hlave aj majiteľka psa Frostyho, no určite nečakala, že jeho dôvod zmiznutia bude taký absurdný. O svojej vtipnej príhode so psíkom sa zverila na svojom facebooku

Prípad zmiznutého Frostyho

Majiteľka psa sa so svojím nevšedným príbehom podelila s ľuďmi na sociálnej sieti a rozhodne stojí za zmienku. Začal tým, že takmer hodinu nevedela nájsť svojho štvornohého kamoša. Vonku už bola tma a hodina pre Kelly znamenala doslova večnosť. Volala na neho, pískala s jeho obľúbenými hračkami, no psík neprichádzal, a tak sa ho vydala hľadať.

Nasadla do auta a vydala sa na cestu, keď tu zrazu uvidela v tme blízko ich domu oči zvieraťa. Mohol to byť kojot, ale pokojne aj pes, preto zastala a išla sa pozrieť bližšie. Namierila svetlá k miestu, kde zahliadla svietiace oči a kto tam nebol? Frosty. Ležal tam bez pohybu. Akonáhle k nemu Kelly bežala, Frosty ani nezdvihol hlavu.

Koniec, ktorý by nikto nečakal

Kelly bola presvedčená, že je jej pes zranený, keďže sa ani nepohol. Vtom však na ňu pozrel a ona veľmi dobre vedela, čo je vo veci. Frosty totiž ostane paralyzovaný, keď sa mu zasekne hovienko v zadku. A toto bol presne jeden z tých prípadov.

Ako Kelly píše vo svojom popise tohto absurdného príbehu: „Bola som naštvaná, ležal tam na dvore na mieste, kde som ho nemala možnosť vidieť a ani nezaštekal. Proste tam ležal so zaseknutým h**nom v zadku, zatiaľ čo ja som myslela na najhoršie!“

Kelly následne bežala do domu, aby vzala papierové obrúsky. Postarala sa o Frostyho problém a akonáhle bol exkrement vonku, psík sa ihneď postavil na nohy. Koniec príbehu doplnila Kelly slovami: „Je to zázrak pondelkovej noci, Frosty dokáže znova chodiť!“

Frosty si vďaka tomuto príbehu získal popularitu a Kelly mu preto založila jeho vlastný Facebook. Ak by si túžil psíka sledovať, môžeš tak urobiť tu.

Zdroj: Kelly Rheaume

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
8
Uups
Haha Haha
46
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nepríjemné situácie, ktoré na rande nechce zažiť nikto

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME