Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 7.12.2022
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

Mani-pedi, kozmetika a návšteva kaderníka má byť podľa amerických filmov vrcholom ženského kultúrno-spoločenského vyžitia, ale nechať si zbrúsiť päty a zmasakrovať ksicht v skutočnosti zase až také terno nie je. A tá návšteva kaderníka, o tom ani nehovoriac. Nový účes je fajn, no nájsť schopnú kaderníčku nie je ľahké, a tak sa z toho vo výsledku stáva pomerne stresová záležitosť.

Človek nikdy nevie, s akým pokladom na hlave vlastne skončí. Zelené vlasy? Schody? Alebo odíde rovno plešatý? Bude si musieť vyčerpať dovolenku, čo si pracne šetril na Vianoce, lebo vyjsť s týmto három na ulicu, by sa rovnalo pohoršeniu širokej verejnosti a za to by ho mohli aj žalovať? To sú otázky, ktoré si už položil nejeden z nás. A po dnešnom článku bude jasné, že sa s týmto problémom nestretávajú len ľudia.

Shutterstock

Niekedy sa obeťou nemilosrdných kaderníckych kreácií stávajú aj domáci miláčikovia. Jedným z nich aj tento chlpáč menom Bear. Jeho majiteľka, ktorá na TikToku vystupuje ako @yessieyas, sa na sociálnej sieti podelila o desivý výsledok pobytu v psom salóne. „Dúfala som, že jeho prvé strihanie prebehne hladko,“ píše vo videu mladé dievča. Nuž, nestalo sa.

Psík po návšteve psieho salóna vyzerá ako nepodarená verzia Pennywisea

Do rúk odborníkov na psiu hrivu odovzdala rozkošnú chlpatú guličku a vyzdvihla si klauna z kultového hororu To. Bez srandy. Strihač sa rozhodol okmásať všetko okrem uší a tento netradičný zostrih malému psovi teda rozhodne nesvedčí. Je zjavné, že on si to myslí tiež. Majiteľka totiž nezabudla prihodiť fotografiu, na ktorej skormútene sedká na prednom sedadle a prehodnocuje životné rozhodnutia svojich predkov.

https://www.tiktok.com/@yessieyass/video/6955482671745142022?lang=cs-CZ&is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

Aha, človek, vyzerá celkom kamarátsky. Pôjdem sa k nemu ohriať k ohňu, veď čo sa môže stať, povedal si jeden z vlkov xy rokov dozadu a teraz tu máme toto. „Prosím, modlite sa za Beara. Nič mu nie je, len je teraz trochu škaredý,“ prosí majiteľka všetkých, ktorí sa k videu dostali. A že ich bolo dosť. Video sa totiž stalo virálom a momentálne má jeden milión zhliadnutí. Bear musí byť nadšením bez seba.

Zdroj: yessieyas / TikTok 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť