Majiteľka psa sa podelila o fail zo psieho salóna. Chlpáč teraz vyzerá ako Pennywise

„Modlite sa zaňho. Nič mu nie je, len je teraz trochu škaredý.“

Zdroj: Shutterstock

Mani-pedi, kozmetika a návšteva kaderníka má byť podľa amerických filmov vrcholom ženského kultúrno-spoločenského vyžitia, ale nechať si zbrúsiť päty a zmasakrovať ksicht v skutočnosti zase až také terno nie je. A tá návšteva kaderníka, o tom ani nehovoriac. Nový účes je fajn, no nájsť schopnú kaderníčku nie je ľahké, a tak sa z toho vo výsledku stáva pomerne stresová záležitosť.

Človek nikdy nevie, s akým pokladom na hlave vlastne skončí. Zelené vlasy? Schody? Alebo odíde rovno plešatý? Bude si musieť vyčerpať dovolenku, čo si pracne šetril na Vianoce, lebo vyjsť s týmto három na ulicu, by sa rovnalo pohoršeniu širokej verejnosti a za to by ho mohli aj žalovať? To sú otázky, ktoré si už položil nejeden z nás. A po dnešnom článku bude jasné, že sa s týmto problémom nestretávajú len ľudia.

Shutterstock

Niekedy sa obeťou nemilosrdných kaderníckych kreácií stávajú aj domáci miláčikovia. Jedným z nich aj tento chlpáč menom Bear. Jeho majiteľka, ktorá na TikToku vystupuje ako @yessieyas, sa na sociálnej sieti podelila o desivý výsledok pobytu v psom salóne. „Dúfala som, že jeho prvé strihanie prebehne hladko,“ píše vo videu mladé dievča. Nuž, nestalo sa.

Psík po návšteve psieho salóna vyzerá ako nepodarená verzia Pennywisea

Do rúk odborníkov na psiu hrivu odovzdala rozkošnú chlpatú guličku a vyzdvihla si klauna z kultového hororu To. Bez srandy. Strihač sa rozhodol okmásať všetko okrem uší a tento netradičný zostrih malému psovi teda rozhodne nesvedčí. Je zjavné, že on si to myslí tiež. Majiteľka totiž nezabudla prihodiť fotografiu, na ktorej skormútene sedká na prednom sedadle a prehodnocuje životné rozhodnutia svojich predkov.

@yessieyass

pls pray for bear ain’t nothing wrong he’s just a lil ugly now 😔🙏🏼 #foryou #dogsoftiktok

♬ Hope (feat. Faith Evans) – Twista

Aha, človek, vyzerá celkom kamarátsky. Pôjdem sa k nemu ohriať k ohňu, veď čo sa môže stať, povedal si jeden z vlkov xy rokov dozadu a teraz tu máme toto. „Prosím, modlite sa za Beara. Nič mu nie je, len je teraz trochu škaredý,“ prosí majiteľka všetkých, ktorí sa k videu dostali. A že ich bolo dosť. Video sa totiž stalo virálom a momentálne má jeden milión zhliadnutí. Bear musí byť nadšením bez seba.

Zdroj: yessieyas / TikTok 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
8 zaujímavých faktov zo sveta kinosál, ktoré ťa zaručene prekvapia


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME