Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Čo by väčšina z nás teraz dala za pokojný, ničím nerušený deň na pláži. Ďaleko od celého tohto chaosu, od ľudí, čo sa k akciovej dezinfekcii derú aj cez mŕtvoly, ale rúško nosia pod nosom a ešte ti aj bez milosti kýchnu do ksichtu. Ďaleko od hnusných upršaných jesenných dní, keď sa chce človeku len babušiť a spať a babušiť a spať a babušiť…

Skrátka len slnko, oceán a jeden z tých farebných drinkov s papierovým dáždnikom, čo ťa nenápadne opijú, ani nevieš ako. Predstava je to pekná, veľmi pekná, ale nie všetci sú na také veci. Napríklad táto mačka, ktorá sa nedávno stala internetovým virálom, vyzerá, že nielenže má celú pláž hlboko v paži, radšej by si nechala pichnúť špendlíkom do oka, ako na nej strávila ďalšiu sekundu.

Návšteva pláže nedopadla podľa majiteľkiných predstáv

Mačky sú podivné stvorenia, to vieme všetci. Potešenie nachádzajú v bizarných veciach, ako v strategickom zhadzovaní vecí z poličiek či dovádzaní svojich majiteľov do šialenstva vykopávaním výkalov z mačacieho záchoda. Krása. Niet divu, že ich takéto „obyčajné“ veci ako pláž neberú. Ale fakt, že nás to neprekvapuje, ešte neznamená, že sa na nich nemôžeme zasmiať.

View this post on Instagram

Happy NATIONAL PUMPKIN DAY????

A post shared by PumpKin the Cat (@iispumpkincat) on

Keď sa majiteľka Tia rozhodla zobrať svojich dvoch mačacích spoločníkov Pumpkina a Moustachia na pláž, ešte netušila, aké perly sa jej podarí odfotiť. Mačky sa spočiatku bavili, naháňali sa po piesku a bolo im dobre. Lenže potom sa zdvihol vietor… a ako sa ukázalo, Pumpkin z toho nebol práve nadšený.

Mračiacu sa mačku si ľudia na internete rýchlo obľúbili

Ryšavá mačička s mozgovou hypopláziou, ktorá mu však nebráni užívať si život, začala hádzať ksichty, ktoré by bola škoda nezachytiť. A tak sa aj stalo. Tia ich rýchlo cvakla, postla na instagram a netrvalo dlho, ľudia si nespokojnú mačku zamilovali. „Toto je od dnes moja najobľúbenejšia vec na internete,“ napísala jedna z používateliek.

„Toto som doslova ja zakaždým, keď musím vyliezť na verejnosť. Našťastie to v mojom prípade teraz skrýva rúško,“ vyjadrila sa zase ďalšia. „Už roky mám na mobile to isté pozadie, ale teraz som si konečne našla nové,“ dodal zase niekto iný.

Zdroj: iispumpkincat / Instagram 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.