Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.3.2024
sk
Anežka
cz
Anežka
, Agnes, Ines

Majk Spirit reaguje na nenávistné komentáre ohľadom jeho nového albumu: Toto je už seriózny úlet

Ako reaguje Majk Spirit na nepravdivé informácie?


Pred niekoľkými dňami vydal slovenský raper Majk Spirit nový album s názvom Nový čLOVEek 2.0, ktorý opísal ako svoj životný projekt. Album je voľným pokračovaním rovnomenného albumu z roku 2011, ktorý vtedy odštartoval raperovu sólovú kariéru.

Portál Antiyoutuber.cz informoval, že album obsahuje skladby s kontroverzným obsahom. Reakcie ľudí na album sú, samozrejme, rôzne. O tom sme ťa informovali aj my v predchádzajúcom článku. Avšak, raper odmieta, že jeho skladby sú kontroverzné či niekoho hania. Ako píše portál, podľa Spirita boli piesne pochopené zle a ich význam bol prekrútený.

„Prekrútenie významu mojej vety ‚od vakcín po holokaust‘ zo skladby SavageS. Fake news Barbora tvrdí, že prirovnávam očkovanie proti covidu k holokaustu. Toto už je seriózny úlet! Wau! Totálna blbosť opäť!“ napísal Spirit na Instagrame.

Podporil LGBT komunitu

Uviedol, že podľa neho sú vakcíny jedným z najlepších vynálezov ľudstva a nikdy by mu nenapadlo, že ich niekto prirovná k holokaustu.

Portál ho obvinil aj z toho, že vraj v skladbách nepodporuje LGBT komunitu a, naopak, podporuje rodové stereotypy. Aj proti tomuto sa slovenský raper ohradil. „Vtipné na tom je, že v skladbe SOS, čo bol úplne prvý singel k albumu, som jasne podporil LGBT komunitu. Rapujem v nej: Náš spoločný predok bol primitív – žena, muž, lgbt.“

Mohlo by ťa zaujímať:

Nový album Majka Spirita vyvolal kontroverzie. Kritizuje v ňom LGBT komunitu a podporuje rodové stereotypy

Hovorí, že má kamarátov a kamarátky z tejto komunity. To, že mu majú vadiť viac ako dve pohlavia, je tiež prekrútená informácia. „Nič také som nikdy nepovedal. Nech sa každý cíti a identifikuje, ako chce,“ dodal Majk Spirit.

Reakcie Majka Spirita na Instagrame si môžeš pozrieť nižšie. My v redakcii EMEFKA sme ho aj priamo kontaktovali s prosbou o vyjadrenie, no viac než vo svojich stories celú vec komentovať nechcel. PR manažérka Jana Trellová, ktorá ho zastupuje, nám potvrdila, že Majk sa k tomu viac už nechce vyjadrovať, no poďakoval za korektný článok.

Instagram / majkspirit
Instagram / majkspirit

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.