Majstrovstvá sveta v hokeji ešte ani nezačali a už sú všetkým na smiech

Ten moment, keď chceš predávať lístky a tvoj web to nedá

Ako iste viete, budúci rok sa budú u nás konať Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. Maskota už máme, nasledoval dlhoočakávaný predaj vstupeniek. Okrem toho, že od včera bolo možné vstupenky zakúpiť v predajných miestach, mnohí fanúšikovia netrpezlivo čakali na spustenie online predaja.

Samozrejme, nebolo by to ono, ak by šlo všetko úplne hladko a predaj vstupeniek by fungoval presne tak, ako má. Teda bez problémov. Ľudia, ktorí mali záujem kúpiť si vstupenky, mali problémy s webstránkou, ktorá neustále padala. Zástupcovia spoločnosti Ticketportal vysvetľovali, že museli web “prečistiť od robotov“, s ktorými museli dokonca bojovať.

Na tlačovej konferencii sa zástupcovia Ticketportalu vyjadrili, že web nebol pripravený na také množstvo návštev, aké zaznamenali, a to 80 000 návštevníkov. Vysvetľovali tiež, že počas predaja riešili situáciu s priekupníkmi, ktorých cieľom bolo nakúpiť čo najviac lístkov a následne ich predať.

Okrem toho, že nefungovala webstránka na predaj lístkov, na predajných miestach, kde niektorí ľudia čakali aj od 6-tej rána, nefungovala tlač lístkov. Bolo to spôsobené tým, že tlač je prepojená s webom. Ktorý nefungoval.

Netrvalo dlho a Ticketportal si to na sociálnych sieťach poriadne zlízol. Okrem výsmechu a urážok sa na internete objavili aj viaceré screenshoty zdrojového kódu stránky, ktoré odhaľovali prekvapenie. Obrázky poznámok kóderov Ticketportalu len dokazovali, že spoločnosť bola určite dobre pripravená na spustenie predaja.

Facebook / Zomri
Facebook Zomri / komentáre
Facebook Zomri / komentáre
Facebook Zomri / komentár Daniels

Zdroj: etrend.sk, Facebook Ticketportal 

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
33
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Pozri si najvtipnejšie fotografie zo života zvierat vo voľnej prírode


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME