Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

Mnohé spoločnosti začali vyrábať produkty, ktoré by nás mali počas nudných dní v karanténe zabaviť. Medzi obľúbenými sú puzzle. Nedávno sme písali o najväčších puzzle od Kodaku a o priehľadných puzzle. Tentokrát nové puzzle predstavila spoločnosť Heinz a sme si istí, že ich tiež nebude také jednoduché poskladať. 

Výrobca kečupov sa rozhodol vytvoriť puzzle

Známy výrobca kečupov Heinz sa rozhodol ľudí v karanténe zabaviť tým, že vytvoril svoje vlastné puzzle. Ako sa vyjadril aj ich brand manager Brian Neumann, značka Heinz sa snaží ľuďom zakaždým vyčariť úsmev na tvári. Preto vytvorili puzzle, ktoré však majú jeden háčik.

Keďže sú puzzle, ako inak, inšpirované kečupom Heinz, ich motív je veľmi jednoduchý, čo aj sťažuje ich skladanie. Puzzle sú totiž jednofarebné, motívom je červená farba charakteristická pre ich kečup. „Možno to budú najpomalšie skladané puzzle,“ vyjadril sa hovorca značky.

Aj keď majú puzzle len 570 dielikov, zdá sa, že poskladať ich nebude také jednoduché. Červená “kečupová“ farba určite skladanie neuľahčuje.

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Puzzle podarujú zopár šťastlivcom

Heinz sa rozhodol, že tieto puzzle rozdá 57 ľuďom z Kanady a ďalším 57 ľuďom zo 17 krajín po celom svete. Aby ľudia získali tieto puzzle, musia pod fotku na instagrame spoločnosti Heinz napísať, s kým by radi tieto puzzle poskladali. Z najlepších odpovedí Heinz následne vyberie výhercov.

Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť