Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Každoročným zvykom slovenských maturantov je natáčanie spoločného videa, ktoré je odprezentované na stužkovej. Zapojiť vyše dvadsať decák a vymyslieť niečo, čo by bolo skutočne zábavné je ťažká úloha a nie každému sa to úspešne podarí.

Maturanti z Gymnázia 1. mája v Malackách ale dokazujú, že aj maturitné video môže dosiahnuť kvalít, ktoré oslovia dokonca aj širokú verejnosť. Len za necelý týždeň od zverejnenia video dosiahlo vyše 116-tisíc zhliadnutí, čo je na slovenské pomery skutočne fajn číslo.

Tajomstvom úspechu je netradičný prístup – malackí maturanti totiž prišli s podareným hudobným videoklipom, o ktorom nám dali vedieť prostredníctvom správy.

Video sa stretlo prevažne s kladnými reakciami. Mnohí poukazovali na skvelé výkony účastníkov a profesionálne audiovizuálne spracovanie. Nebolo to ale zadarmo a za vznikom videa stáli dlhé hodiny spoločnej práce.

Cesta videa do finálneho stavu trvala až tri mesiace. Ak sa za ten čas z dôvodu vzájomných nezhôd žiaci navzájom nepozabíjali, tak to svedčí zrejme o nadštandardne kvalitných vzťahoch v kolektíve.

https://www.youtube.com/watch?v=iyQRQaRld_I
https://www.youtube.com/watch?v=iyQRQaRld_I
https://www.youtube.com/watch?v=iyQRQaRld_I

Snáď malackí maturanti poslúžia ako skvelý vzor, ktorý k tvorbe rozmanitých rozlúčkových videí inšpiruje aj budúce ročníky. Veď dookola kradnúť triednu knihu je už troška obohraná platňa…

Titulná fotka: RD Produkcia / youtube.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.