Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Desivý klaun Pennywise je hlavným záporákom kultového hororového románu To od Stephena Kinga, ako aj jeho rovnomennej televíznej a filmovej adaptácie. Ako ale píše aj portál Ladbible, teraz sa Pennywise dostal do pozornosti médií v súvislosti s malou Maisie Saward.

Dievčatko z anglického Hampshiru sa totiž nepozorovane dostalo do kúpeľne a začalo sa prehrabovať medzi rôznymi prípravkami. Maisie evidentne chcela napodobniť svojho otca Luka Sawarda, ktorý si každé ráno géloval vlasy. Lenže, čo čert nechcel, Maisie nesiahla po géli, ale po depilačnom kréme.

https://www.facebook.com/ApexWorldNews/photos/a.112329410472315/196269055411683/

Škode sa už nedalo zabrániť

Keď otec zistil, čo jeho dcérka vyparatila, rýchlo sa jej snažil umyť hlavu. Lenže škode už nebolo možné zabrániť. Detská zvedavosť si teda vybrala svoju daň a Maisie tak stratila zo svojho hustého vlasového porastu poriadny kus. Podobnosť s klaunom Pennywiseom okamžite udrie do očí.

Plač vystriedal smiech

Luke následne zavolal svojej manželke Kristy. Tá si najprv myslela, že Maisie sa dostala k nožniciam a ostrihala si vlasy. Keď ale dorazila z práce domov, ostala šokovaná.

„Pribehla ku mne, objala ma a ja som preplakala dobrú hodinu, pretože jej vlasy som milovala,“ povedala Kristy. Dodala, že sa chvíľu hnevala aj na Lukea, pretože Maisie v jej plánoch nezabránil, ale keď vychladla, uvedomila si komickosť celej situácie. S fotkami Maisie sa pochválila aj na sociálnej sieti.

New Line Cinema / moviestillsdb.com

Už nemusí rozmýšľať nad kostýmom na Halloween

Rodičia sa ale z tohto incidentu poučili. Depilačné krémy a všetky deťom nebezpečné či nevhodné prípravky odložili mimo dosahu svojich ratolestí. Zdá sa teda, že kostým na tohtoročný Halloween je v prípade malej Maisie úplne jasný. A treba dodať, že z nej bude naozaj skvelý Pennywise.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť