Malé dievčatko si pomýlilo prípravky na vlasy. Teraz vyzerá ako Pennywise z hororu To

Detská zvedavosť vytvorila predčasný halloweensky kostým.

Zdroj: New Line Cinema / moviestillsdb.com

Desivý klaun Pennywise je hlavným záporákom kultového hororového románu To od Stephena Kinga, ako aj jeho rovnomennej televíznej a filmovej adaptácie. Ako ale píše aj portál Ladbible, teraz sa Pennywise dostal do pozornosti médií v súvislosti s malou Maisie Saward.

Dievčatko z anglického Hampshiru sa totiž nepozorovane dostalo do kúpeľne a začalo sa prehrabovať medzi rôznymi prípravkami. Maisie evidentne chcela napodobniť svojho otca Luka Sawarda, ktorý si každé ráno géloval vlasy. Lenže, čo čert nechcel, Maisie nesiahla po géli, ale po depilačnom kréme.

UK: A toddler named Maisie Saward from Hampshire rubbed hair removal cream on her head and completely removed her three…

Posted by Apex World News on Monday, October 12, 2020

Škode sa už nedalo zabrániť

Keď otec zistil, čo jeho dcérka vyparatila, rýchlo sa jej snažil umyť hlavu. Lenže škode už nebolo možné zabrániť. Detská zvedavosť si teda vybrala svoju daň a Maisie tak stratila zo svojho hustého vlasového porastu poriadny kus. Podobnosť s klaunom Pennywiseom okamžite udrie do očí.

Plač vystriedal smiech

Luke následne zavolal svojej manželke Kristy. Tá si najprv myslela, že Maisie sa dostala k nožniciam a ostrihala si vlasy. Keď ale dorazila z práce domov, ostala šokovaná.

„Pribehla ku mne, objala ma a ja som preplakala dobrú hodinu, pretože jej vlasy som milovala,“ povedala Kristy. Dodala, že sa chvíľu hnevala aj na Lukea, pretože Maisie v jej plánoch nezabránil, ale keď vychladla, uvedomila si komickosť celej situácie. S fotkami Maisie sa pochválila aj na sociálnej sieti.

New Line Cinema / moviestillsdb.com

Už nemusí rozmýšľať nad kostýmom na Halloween

Rodičia sa ale z tohto incidentu poučili. Depilačné krémy a všetky deťom nebezpečné či nevhodné prípravky odložili mimo dosahu svojich ratolestí. Zdá sa teda, že kostým na tohtoročný Halloween je v prípade malej Maisie úplne jasný. A treba dodať, že z nej bude naozaj skvelý Pennywise.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
26
Uups
Haha Haha
29
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
30 vecí, ktoré existujú len preto, aby nám robili nervy


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME