Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Leto je krásne obdobie, no poznáte to… ženy majú vždy na čo pindať. Tu je 23 najčastejších príkladov.

1. Ten pocit, keď máš šaty, pri chôdzi sa tvoje stehná o seba ladne obtierajú, a ani sa nenazdáš, na nohách máš vyšúchané červené fľaky, ktoré štípu a bolia ako sviňa.

2. Presne preto si to namieriš do obchodu a celú situáciu chceš zachrániť nejakými peknými šortkami…

3. LENŽE!!! Všetky sú krátke a deravé. Veľmi krátke a veľmi deravé. Také krátke a deravé, že keby boli ešte kratšie a deravejšie, tak by už ani neboli. No proste, brutálne krátke. A deravé.

4. Za ten neviditeľný kus látky, čo sa skrýva medzi jednotlivými dierami, chcú 30 eur?!

5. Poznáte takú tú ventiláciu vo vchodoch do obchodných domov, čo na vás chrstne kubík chladného vzduchu a kompletne vám dod*be frizúru? Tak presne táto ventilácia a vlajúce šaty nie sú práve najlepší kamoši. Takže, pokiaľ netúžiš po tom, aby celé centrum mesta videlo nohavičky zarezané v tvojom zadku, tak si radšej dávaj pozor.

6. Niekto ťa zavolá von a ty sa tešíš… ale potom si uvedomíš, že predtým, ako môžeš vyliezť z bytu, si musíš oholiť nohy, lebo už zase vyzeráš ako trochu obdarenejší púštny kaktus, a už sa zas až tak veľmi netešíš.

Shutterstock

7. A ako tak otrávene kráčaš do sprchy, tak si ako silná a nezávislá žena frfleš popod nos: „Žijeme v dvadsiatom prvom storočí! To naozaj už nemôžeme zbúrať tú stupídnu stigmu okolo oholených nôh a nechať naše chlpy voľne viať vo vetre?!“

8. Na druhú stranu, potom, keď si ich už oholíš, sa ich ešte hodinu nevieš prestať dotýkať (potom tie svine začnú opäť vyrastať). Je to ako delfín! Teda, niežeby si sa niekedy predtým dotýkala delfína, ale takto nejako si to zhruba predstavuješ.

9. Premýšľaš nad tým, či toto leto bude konečne to, keď vyhodíš žiletku z okna (nie doslovne, prosím, nehádžte žiletky z okna) a vyskúšaš vosk, nech máš aspoň na pár týždňov pokoj.

10. Lenže si chudobná, a hlavne, nie si masochistka, takže asi predsa len ostaneš pri tvojich verných jednorazovkách (ktoré, povedzme si úprimne, nie vždy použiješ len jedenkrát, všakže?).

11. Každé leto ti napadne, že by si si možno mohla kúpiť nejaký krásny klobúk.

12. Taký ten obrovský slamený, v ktorom by si vyzerala ako princezná na Bali (hoci by si bola tak maximálne princezná v staničnom bufete).

Ignore Over It GIF - Find & Share on GIPHY

13. Ale čím viac klobúkov si skúšaš, tým väčšmi nadobúdaš pocit, že klobúky ti naozaj, ale vážne nepristanú. No aj tak to o rok skúsiš zas, keby sa ti náhodou za tých dvanásť mesiacov pretransformovala gebuľa na nejaký použiteľnejší, a najmä s klobúkom kompatibilnejší tvar.

14. Z klimatizácie v autobuse sa ti postavia bradavky. Občas.

15. Z klimatizácie v kancelárii sa ti tiež postavia bradavky. Vždy.

16. A keď prejdeš z klimatizovaného prostredia do toho pekla ako pod Satanovými guľami, čo je vonku, tak máš pocit, že skapeš.

17. O tri sekundy máš stále pocit, že skapeš… a už sa dokonca aj potíš pod prsami.

18. Hádaj, kde sa potíš teraz? Áno, na miestach, kde by si to fakt nečakala, a ani nechcela.

Shutterstock

19. Len tri slová. Leto, krámy a pot pod prsami.

20. Keď máš na nohách šľapky, zbieraš všetku špinu z ulíc. Vlastnými nohami.

21. Potrebuješ podprsenku bez ramienok takmer do všetkých svojich letných outfitov, ale jednoduchšie by bolo nájsť jódlujúcu kenguru na Chopku ako niečo bez ramienok, v čom tvoje prsia nevyzerajú ako uši bernardína.

22. Zaspať na slnku v plavkách, ktoré sú všelijako zaujímavo povykrajované, je veľmi vtipné. Lebo plavky síce vyzerajú zaujímavo, ale ty s tvojím novým opálením teraz vyzeráš ako malomocná.

23. A na záver, ďalšia vražedná kombinácia – piesok a mokré plavky.

Shutterstock

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť