Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana

Kto z nás si pri počúvaní dobrej hudby len tak nezabubnoval do vzduchu? Robili sme tak v pohodlí domova, ale možno aj v škole či na pracovisku (kde sme namiesto paličiek používali perá). 5-ročný Caleb Hayes, ako píše aj portál Unilad, si však týmto spôsobom vychutnával koncert svojej obľúbenej kapely Slipknot v anglickom Newcastli.

Jeho precítené vzdušné bubnovanie presne do tónov piesne sa stalo hitom sociálnych sietí a napokon sa dostalo aj k členom kapely. Členovia Slipknot tak na nič nečakali a Caleba a jeho rodinu pozvali na ďalší koncert v Birminghame. A nielen to!

Bubeník Jay Weinberg Caleba napokon uviedol aj na pódiu a dovolil mu zahrať pár tónov na svojich bubnoch. Caleb totiž nie je len air bubeník, ale od svojich dvoch rokov sa hraniu na bicie aj sám venuje. Možnosť vystúpiť na rovnakom pódiu ako jeho obľúbená skupina tak preňho bol skutočne splnený sen.

Caleb si príležitosť nenechal ujsť a pred divákmi sa objavil aj v originálnom make-upe, aby medzi členov Slipknot bez problémov zapadol. A to sa mu skutočne podarilo, ako môžeš posúdiť aj podľa priložených obrázkov.

Zdroj: unilad.co.uk


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť