Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava

Kto z nás si pri počúvaní dobrej hudby len tak nezabubnoval do vzduchu? Robili sme tak v pohodlí domova, ale možno aj v škole či na pracovisku (kde sme namiesto paličiek používali perá). 5-ročný Caleb Hayes, ako píše aj portál Unilad, si však týmto spôsobom vychutnával koncert svojej obľúbenej kapely Slipknot v anglickom Newcastli.

Jeho precítené vzdušné bubnovanie presne do tónov piesne sa stalo hitom sociálnych sietí a napokon sa dostalo aj k členom kapely. Členovia Slipknot tak na nič nečakali a Caleba a jeho rodinu pozvali na ďalší koncert v Birminghame. A nielen to!

Bubeník Jay Weinberg Caleba napokon uviedol aj na pódiu a dovolil mu zahrať pár tónov na svojich bubnoch. Caleb totiž nie je len air bubeník, ale od svojich dvoch rokov sa hraniu na bicie aj sám venuje. Možnosť vystúpiť na rovnakom pódiu ako jeho obľúbená skupina tak preňho bol skutočne splnený sen.

Caleb si príležitosť nenechal ujsť a pred divákmi sa objavil aj v originálnom make-upe, aby medzi členov Slipknot bez problémov zapadol. A to sa mu skutočne podarilo, ako môžeš posúdiť aj podľa priložených obrázkov.

Zdroj: unilad.co.uk


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.