Malý rozkošný Yoda znova útočí na naše city v novom meme

Tomuto neodolá nikto.

Zdroj: youtube.com/ Arada Video Atarım

Všetci milujú malého Yodu, prezývaného tiež Baby Yoda. Ani tí, ktorí nikdy nevideli Star Wars, mu nedokážu odolať. Určite si s ním už videl veľké množstvo meme obrázkov, no tentoraz prichádza video. Rovnako ako pri obrázkoch, neodoláš jeho rozkošnosti. Na nové meme upozornil portál Mashable.

Malý Yoda, ako ho všetci prezývajú, sa nedávno objavil v seriáli Mandalorian. Ten je vysielaný na novej platforme Disney +. Podľa všetkého jeho meno ešte stále nik nevie, no vie sa o ňom, že pochádza z rovnakého druhu ako Yoda, ktorého poznáme zo Star Wars.

Nové meme v podobe videa

Či už seriál pozeráš alebo nie, je to jedno. Tieto memes, ktoré s ním vznikajú, si jednoducho nechceš nechať ujsť. V najnovšom videu, ktorým zabáva ľudí, je malý Yoda vo vesmírnej lodi. Na palubnej doske je veľa lákavých tlačidiel, a preto sa rozhodne jedno z nich vyskúšať.

Objaví tak rádio, ktoré spustí jedným tlačidlom. Mandalorian však túto zábavku ihneď ukončí a rádio vypne. Malý Yoda sa však nenechá odradiť a znova rádio vypne. Takto to ešte raz pokračuje, kým si malého Yodu Mandalorian nevezme ku sebe na kolená, aby viac nevystrájal.

Samozrejme, že netrvalo dlho, kým ľudia na internete nezasiahli a nechali sa videom uniesť. Jedna z prvých vezií videa bola s pesničkou Get Low od Lil Jon & The East Side Boyz’s. Do videa však ľudia začali pridávať rôzne iné pesničky naprieč rozličnými žánrami a nemohlo to dopadnúť inak než mnohými zábavnými memes. Vo videách si tak malý Yoda užíva pesničky od Kelly Clarkson, Future, Evanescence a nechýba ani vianočná odrhovačka od Mariah Carey.

Mandalorian zastúpil rolu „tatka“ ktorý nedovolí svojmu dieťaťu počúvať nevhodné pesničky. Podľa tejto scény to vyzerá, že seriálu určite nechýba zmysel pre humor. Môžeme len čakať, kedy sa znova objaví nejaké nové meme s malým Yodom, ktoré nás bude zabávať.

Takto vyzerá paródia, ktorá medzi prvými získala úspech na Twitteri

Takto vyzerá naša verzia

Baby Yoda – Kde si včera bol?

Kde si včera boooooooool?

Gepostet von EMEFKA am Montag, 2. Dezember 2019

A takto vyzerajú ďalšie verzie

Moja rodina: Vianoce sú o 24 dní, pohoda
Ja:

Zdroj: mashable

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
10
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slováci v našej výzve ukázali svoju kreativitu. Takto dokreslili zbojníka Jurošíka

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME