Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.7.2024
sk
Margita
cz
Markéta, Margot
, Margareta, Margit

Mama Chucka Norrisa má tuhý korienok. Neuhádneš, koľké narodeniny práve oslavuje

Silná žena prekonala mnohé životné ťažkosti.


Legendárny Chuck Norris aj vo svojich 83 rokoch pôsobí veľmi fit a energicky (o čom sa budeš môcť presvedčiť na vlastné oči počas jeho návštevy Žiliny). Zdá sa, že za skvelé zdravie vďačí nielen desaťročiam stráveným s bojovými športmi, ale aj genetickej predispozícii.

Chuck na sociálne siete zavesil príspevok, ktorý sa nesie vo veľmi radostnom duchu. Herec oznámil, že jeho mama tento týždeň oslávi 102 rokov! „Neexistujú slová, ktorými by som vedel opísať pocity, ktoré k nej cítim,“ napísala akčná legenda na Instagrame.

moderné technológie, problémy, vtipné ilustrácie

Mohlo by ťa zaujímať:

5 problémov, ktoré musíš denne riešiť kvôli moderným technológiám 

Wilma Norris Knight sa narodila v roku 1921 a ťažké životné skúšky, ktorými si prešla, z nej robia hrdinku rovnakého kalibru, ako sú Chuckove filmové postavy.

Ako dieťa vyrastala v nepredstaviteľnej chudobe, ktorá vznikla následkom veľkej hospodárskej krízy. Vydala sa už ako 16-ročná a mala troch synov. Manžel ju opustil a na výchovu Chucka a jeho dvoch mladších súrodencov zostala sama, s touto neľahkou úlohou si však poradila. Wilma niekoľkokrát prekonala rakovinu a množstvo chirurgických zákrokov.

Napriek pokročilému veku je Wilma Norris Knight plná energie a človek by jej trojciferný vek rozhodne netipoval. Za jednu zo svojich opôr v živote považuje silnú kresťanskú vieru. Tento motív je výrazne zastúpený aj v jej autobiografickej knihe Acts Of Kindness.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.