Mama odmietla vyplatiť opatrovateľku: „Mala predsa zmrzlinu zadarmo a užila si kopec srandy!“

Niektorí ľudia sú tak skúpi, až to bolí…

Opatrovaním detí si privyrába množstvo ľudí. Práca je to celkom nenáročná, a pokiaľ dieťa nie je doslova preoblečený Satan, najhoršie, čo sa môže stať, je prehltnutá figúrka z Človeče, nehnevaj sa. V niektorých prípadoch však nie je problematická tá časť so strážením detí, no tá, v ktorej hlavnú rolu zohrávajú rodičia.

Osobnú skúsenosť s tým má aj slečna, ktorej príbeh nedávno obletel internet. Opatrovala deti mamičke, ktorá mala trochu skreslenú predstavu o tom, ako tento „babysittingový“ priemysel vlastne funguje. Hoci prvotná dohoda znela jasne – 16 dolárov na hodinu – po vykonaní práce už nič také jasné nebolo.

Druhý deň od stráženia opatrovateľka kontaktovala mamičku s prostou otázkou – Kedy si môžem vyzdvihnúť svoje peniaze? Tá odštartovala prívalovú vlnu šoku – najprv na strane mamičky, po chvíli aj na strane opatrovateľky. Mamička bola totiž presvedčená, že patričná odmena za osem hodín varovania jej ratolestí je zmrzlina zadarmo a zábava.

https://www.reddit.com/user/VortexThing

Možno to znie absurdne, no naozaj je tomu tak. Počas výmeny textových správ sa opatrovateľka dozvedela, že matka detí si nebola vedomá toho, že jej v závere bude musieť zaplatiť.

Aj napriek tomu, že sa opatrovateľka nedala a skúpu matku konfrontovala screenshotom ich predošlej konverzácie, mama stále trvala na svojom. „Sú to nenáročné deti!“ tvrdila, zatiaľčo sa snažila opatrovateľke ponúknuť rozumnú dohodu.

https://www.reddit.com/user/VortexThing

Slovo „rozumnú“ je napísané kurzívou náročky. Mamička jej totiž ponúkla dvadsať dolárov. Možno by na tom nebolo nič zlé, keby to bola jej kamarátka, ktorá sa sama ponúkla, že jej deti postráži a mamička jej na záver chcela ponúknuť akési všimné.

No v tejto situácii? Keď ponúkla opatrovateľke 16 dolárov za hodinu a napokon sa po ôsmich hodinách stráženia dočkala takejto výplaty? To je predsa len trochu nemiestne.

Keďže mamička vytrvalo odmietala pripustiť, že si opatrovateľka na svojich 128 dolárov nárokuje právom, rozhodla sa kontaktovať jej manžela. Ten sľúbil, že sa so ženou porozpráva.

Očividne sa tak nestalo a ako bonus prestal odpisovať. Opatrovateľka sa nahnevala a obetovala rodine žgrlošov ešte poslednú správu – vec vraj posunie autoritám, ktoré sa budú celou kauzou zaoberať.

https://giphy.com/gifs/stacerizz-rhony-ramona-singer-real-housewives-of-new-york-city-3o85g5mXPBNmfylfxK

A čuduj sa svete, potom sa stal zázrak. Mamička si opatrovateľku odblokovala (áno, predtým ju stihla zablokovať) a dokonca netrvalo dlho, kým jej na účet dorazili peniaze. Nezaplatila ich však mama detí, ale jej manžel.

Zdroj: 9gag.com
Titulná fotka: mykomae.com

Reagujte!
Grr Grr
14
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Výhercovia Darwinovej ceny za rok 2018: Najhlúpejšie spôsoby, akými ľudia uplynulý rok zomreli

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME