Mama zmluvne zaviazala svoje deti k upratovaniu. Keď porušia zmluvu, budú potrestané

Takto si poradila so svojimi „bordelármi“.

Zdroj: Profimedia

Bordelári. Niekto ich trpí, iný neznáša a ďalší je jedným z nich. Kto má rád poriadok a žije s niekým, kto ho nemieni dodržiavať, pozná ten každodenný súboj. Matka troch detí, o ktorej píše portál Lad Bible, však vymyslela v skutku šikovný spôsob, ako svoje deti prinútiť upratovať. S každým z nich vytvorila zmluvu, ktorá ich zaväzuje robiť si po sebe poriadok.

Profimedia

Katrina Neathey mala rovnaký problém ako väčšina matiek. Jej deti po sebe neupratovali, a tak to musela robiť za ne. Avšak teraz je už všetko inak, a to vďaka skvelej myšlienke – zaviazala ich k upratovaniu pomocou zmluvy. Ak ju ale porušia, budú sankcionované.

Profimedia

Jej synovia, devätnásťročný Hayden a osemnásťročný Joshua, musia zakaždým, keď nedodržia nejaký bod zo zmluvy, dať mame 5 libier. Ich mladšia sestra, trinásťročná Olivia, platiť nemusí, keďže podľa svojej matky na finančné sankcie ešte nedorástla. Pre ňu Katrina vymyslela odlišný trest – je povinná odovzdať mame svoj mobilný telefón a ten jej bude vrátený až po niekoľkých dňoch.

Profimedia

Písomná dohoda obsahuje desať bodov. Je na nej uvedený zákaz jedenia a dokonca aj pitia džúsov a šumivých nápojov v spálni. Vo svojej izbe môžu piť iba čerstvú vodu. Medzi ich základné povinnosti patrí napríklad vykladanie riadu z umývačky, upratovanie si izby, odkladanie vecí a ustieľanie postele.

Profimedia

Tento unikátny donucovací prostriedok vymyslela po tom, ako jej ratolesti totálne zašpinili koberec za 2000 libier (takmer 2400 eur). Matka troch detí, ktorá vlastní upratovaciu firmu v Horshame, si uvedomuje, že jej sankcie sú tvrdé, no označuje ich za spravodlivé a zároveň dodáva, že doteraz musela deťom zobrať len 20 libier (cca 23 eur).

Nuž, pokiaľ ide o peniaze a ich úbytok, aj z leňochoda sa stane usilovný Ferdo mravec…

Profimedia

Zdroj: Ladbible

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 emotívnych komiksov o láske, samote a priateľstve, ktoré ťa určite dojmú k slzám


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME