Mamička dostala nečakanú správu od susedky. Tá pristihla jej syna pri bizarnej „aktivite“

Proste sen každého rodiča…

Zdroj: © Profimedia

Deti sú skrátka deti. Sú rovnako krehké ako bláznivé, pojašené a nepredvídateľné, a platí pri nich len jedno: môžeš ich sledovať nepretržite, dvadsaťštyri-sedem, no v sekunde ako žmurkneš, všetko pôjde z kopca. Zrazu sa samovznietia, vybuchnú, podpália barak a spôsobia katastrofu svetových rozmerov.

Dobre, dobre… možno trochu preháňame. Možno nevybuchnú. Ale niečo vyvedú určite. Možno pichnú prst do psieho exkrementu v nádeji, že je to kopček čokoládovej zmrzliny, následne doň zaboria celý ksicht a sklamané, že to vlastne vôbec nebola zmrzlina, sa očistia do bieleho poťahu na sedačke.

Alebo – čo je v porovnaní s gaučom od psieho h*vna asi tá prijateľnejšia alternatíva – sa vyzlečú a postavia do okna. Len tak, ako ich pánboh stvoril a bocian doniesol, na obdiv všetkým susedom. A presne s tým má, nanešťastie, osobnú skúsenosť aj Jennifer Boysen, mamička dvojročného Daxa.

The boys loved the sunflower farm ❤️🌻🌻🌻🌻

Gepostet von Jeni Boysen am Sonntag, 25. August 2019

Išla sa len osprchovať. Keď odchádzala do kúpeľne, malý sedel vyvalený na sedačke a sledoval rozprávku, čo vnuklo matke naivnú predstavu, že je bezpečné na pár chvíľ opustiť miestnosť. Omyl. Vôbec to nebolo bezpečné. V momente, ako Jen zabuchla dvere do kúpeľne, malý Dax ožil a zišla mu na um brilantná idea.

Čo keby som sa povyzliekal donaha, postavil sa do okna a čakal, čo príde? povedal si pravdepodobne malý nezbedník a ako to už pri krpcoch býva, netrvalo dlho, kým sa z nápadu stala krutá realita. Mamička, samozrejme, o ničom netušila. O to šokujúcejšie bolo, keď jej o pár minút neskôr zapípala správa od susedy.

Správa od susedy ju nemilo zaskočila

„Tvoje dieťa stojí nahé v okne,“ stálo v nej. Aby si Jennifer nemyslela, že si z nej susedka strieľa, priložila aj impozantný fotodôkaz. A na ňom malý Dax v okne. „Prišla som domov, pozriem z okna a čo nevidím,“ dodala suseda v ďalšej správe. Našťastie má doma jedného podobného nezbedníka tiež, preto brala celú situáciu s nadhľadom.

Ya know. Sometimes you think you’re doing okay at life and then you get a message like this from a neighbor. I just cried I laughed so hard 😂😂😂 This is exactly the laughter I needed tonight.

Gepostet von Jeni Boysen am Montag, 3. Februar 2020

Jennifer prišla situácia natoľko komická, že sa s ňou rozhodla podeliť na svojich sociálnych sieťach. A akoby jeden čakal – roztrhlo to internety. Príspevok si za krátky čas vyslúžil viac ako 42-tisíc lajkov a takmer trojnásobok zdieľaní. Z malého nahatého Daxa sa tak stala internetová celebrita. Nie je v tom však sám.

Aj ostatní prispeli svojimi historkami

Podobné maniere majú aj iné deti, čo jasne vyplynulo z komentárov od ostatných mamičiek, ktoré sa pod príspevkom nahromadili. „Môj 4-ročný syn je rovnaký. Rád sa vyzlieka pred návštevou. Keď zahlásim, že je čas ísť do postele, vyzlečie sa tam, kde práve stojí, navlečie sa do pyžama a potom všetkým ukazuje, aký parádny spací mundúr vlastne má,“ napísala jedna z facebookových užívateliek.

Gepostet von Jeni Boysen am Freitag, 19. April 2019

„To mi pripomína historku s mojím mladším bratom. Behal nahý po dome v snahe ujsť opatrovateľke, ktorá ho chcela dostať do sprchy. Dobre ma to pobavilo, najmä teda tá fotografia,“ dodala zase ďalšia. Nuž, taký je prosto život s deťmi – jeden nikdy nevie, čo si naňho zase pripraví.

Zdroj: Jeni Boysen / Facebook

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
38
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Fotografie, pri ktorých ti od hnevu a hnusu prebehnú po chrbte zimomriavky

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME