Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Deti sú skrátka deti. Sú rovnako krehké ako bláznivé, pojašené a nepredvídateľné, a platí pri nich len jedno: môžeš ich sledovať nepretržite, dvadsaťštyri-sedem, no v sekunde ako žmurkneš, všetko pôjde z kopca. Zrazu sa samovznietia, vybuchnú, podpália barak a spôsobia katastrofu svetových rozmerov.

Dobre, dobre… možno trochu preháňame. Možno nevybuchnú. Ale niečo vyvedú určite. Možno pichnú prst do psieho exkrementu v nádeji, že je to kopček čokoládovej zmrzliny, následne doň zaboria celý ksicht a sklamané, že to vlastne vôbec nebola zmrzlina, sa očistia do bieleho poťahu na sedačke.

Alebo – čo je v porovnaní s gaučom od psieho h*vna asi tá prijateľnejšia alternatíva – sa vyzlečú a postavia do okna. Len tak, ako ich pánboh stvoril a bocian doniesol, na obdiv všetkým susedom. A presne s tým má, nanešťastie, osobnú skúsenosť aj Jennifer Boysen, mamička dvojročného Daxa.

The boys loved the sunflower farm ❤️????

Gepostet von Jeni Boysen am Sonntag, 25. August 2019

Išla sa len osprchovať. Keď odchádzala do kúpeľne, malý sedel vyvalený na sedačke a sledoval rozprávku, čo vnuklo matke naivnú predstavu, že je bezpečné na pár chvíľ opustiť miestnosť. Omyl. Vôbec to nebolo bezpečné. V momente, ako Jen zabuchla dvere do kúpeľne, malý Dax ožil a zišla mu na um brilantná idea.

Čo keby som sa povyzliekal donaha, postavil sa do okna a čakal, čo príde? povedal si pravdepodobne malý nezbedník a ako to už pri krpcoch býva, netrvalo dlho, kým sa z nápadu stala krutá realita. Mamička, samozrejme, o ničom netušila. O to šokujúcejšie bolo, keď jej o pár minút neskôr zapípala správa od susedy.

Správa od susedy ju nemilo zaskočila

„Tvoje dieťa stojí nahé v okne,“ stálo v nej. Aby si Jennifer nemyslela, že si z nej susedka strieľa, priložila aj impozantný fotodôkaz. A na ňom malý Dax v okne. „Prišla som domov, pozriem z okna a čo nevidím,“ dodala suseda v ďalšej správe. Našťastie má doma jedného podobného nezbedníka tiež, preto brala celú situáciu s nadhľadom.

Ya know. Sometimes you think you’re doing okay at life and then you get a message like this from a neighbor. I just cried I laughed so hard ??? This is exactly the laughter I needed tonight.

Gepostet von Jeni Boysen am Montag, 3. Februar 2020

Jennifer prišla situácia natoľko komická, že sa s ňou rozhodla podeliť na svojich sociálnych sieťach. A akoby jeden čakal – roztrhlo to internety. Príspevok si za krátky čas vyslúžil viac ako 42-tisíc lajkov a takmer trojnásobok zdieľaní. Z malého nahatého Daxa sa tak stala internetová celebrita. Nie je v tom však sám.

Aj ostatní prispeli svojimi historkami

Podobné maniere majú aj iné deti, čo jasne vyplynulo z komentárov od ostatných mamičiek, ktoré sa pod príspevkom nahromadili. „Môj 4-ročný syn je rovnaký. Rád sa vyzlieka pred návštevou. Keď zahlásim, že je čas ísť do postele, vyzlečie sa tam, kde práve stojí, navlečie sa do pyžama a potom všetkým ukazuje, aký parádny spací mundúr vlastne má,“ napísala jedna z facebookových užívateliek.

Gepostet von Jeni Boysen am Freitag, 19. April 2019

„To mi pripomína historku s mojím mladším bratom. Behal nahý po dome v snahe ujsť opatrovateľke, ktorá ho chcela dostať do sprchy. Dobre ma to pobavilo, najmä teda tá fotografia,“ dodala zase ďalšia. Nuž, taký je prosto život s deťmi – jeden nikdy nevie, čo si naňho zase pripraví.

Zdroj: Jeni Boysen / Facebook


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť