Mamička kojila svojho malého syna. Ten teraz kvôli hlúpej chybe vyzerá ako Homer Simpson

Na takéto chvíle ťa nepripraví žiadna rodičovská príručka.

Zdroj: kozefiaak / Twitter

Homer Simpson. Ak existuje fiktívna postavička, na ktorú by sa tvoje dieťa rozhodne podobať nemalo, tak je to Homer Simpson. Obézny pracovník springfieldskej jadrovej elektrárne, ktorý má na hlave presne dva vlasy a značné sklony k notorizmu, je od rozkošného uzlíčka radosti asi taký vzdialený, ako… no najvzdialenejší, ako môže byť.

A predsa sa tieto dva svety občas stretnú. Rozprávať by o tom mohla britská mamička Keziah Jozefiak, ktorá sa 14. februára chystala na romantickú večeru so svojím priateľom Jamesom. Ako to už pri valentínskych rande býva, chcela vyzerať dokonalo. Preto neváhala a aplikovala na seba vrstvu samoopaľovacieho krému… nuž a vtedy začal plakať malý.

5-mesačný Raf sa úpenlivo dožadoval tekutého proviantu a Keziah urobila presne to, čo by na jej mieste urobila každá normálna matka. Vytiahla prsník a pritisla ho synovi k perám. Asi už tušíš, akým smerom sa bude celá vec uberať. Keď sa Raf najedol, Keziah sa odtiahla a na to, aby si uvedomila, aký tragický čin spáchala, jej stačil presne jeden jediný pohľad.

Malému ostal na tvári obrovský hnedý fľak

20-ročná mamička úplne zabudla na svoje nové opálenie. To totiž potrebuje hodnú chvíľu schnúť, a keď mu tento čas neposkytneš, skončí všade. Na obliečkach a vankúšoch, na tričku aj mikine, na bielom obruse, svetlej srsti ničnetušiaceho maltezáka a, ako aj v tomto prípade, na ksichte ani nie polročného dieťaťa.

Tu prichádza na scénu spomínaná podobnosť s Homerom Simpsonom, pretože presne tak chudák malý Raf vyzeral. Mame to prišlo také smiešne, že sa rozhodla s celou situáciou podeliť na Twitteri. „Nabudúce mi pripomeňte, nech si zotriem samoopaľovák predtým, ako idem kojiť,“ napísala do príspevku a pripojila aj fotku inkriminovanej ratolesti.

Ľudia sa báli, či je malý chlapec v poriadku

Ľudia sa na jej poste výdatne pobavili. Za krátky čas si vyslúžil viac ako 100-tisíc lajkov, no, samozrejme, okrem nich aj niekoľko ustaraných komentárov. Kombinácia samoopaľováku a malého dieťaťa sa im totiž vôbec nepozdávala. Keziah ich však ubezpečila, že malý Raf, celým menom Rafael, je v poriadku, a po dôkladnom umytí nezostalo po opálení ani stopy.

Zdroj: kozefiaak / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
22
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Česko je šokované brutálnym videom: šofér Boltu bezcitne vyhodil zo svojho auta slepú ženu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME